Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S Advance-t vennék,...

Samsung S Advance-t vennék, vélemények róla? Vagy ha van jobb teló olcsóbban vagy ebben az árban, meggyőzhető vagyok!

Figyelt kérdés
Amire használnám: telefon, sms, gps, kamera(ez nagyon fontos, nincs fényképezőm) néha vmi gagyibb játék(admirális,sudoku,semmi extra) Ne akadjon, az a halálom. Xperia P 24 ezerrel több, szóba se jöhet, U pedig nem bővíthető sajnos. Más egyéb ötlet jöhet ha megmondod miért jobb :) Jah, a kijelző se legyen nagyobb, ez is meredek egy kicsit :) Köszi előre is, ha értelmes a hsz!

2013. febr. 27. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Galaxy S advance eléggé jó most csak folyton készlethiány van belőle.

Valszeg én se veszek Xperia P-t hiába vagyok Sony fan.

2013. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a "like" :) De még más véleményt is szívesen meghallgatnék!
2013. febr. 27. 22:09
 3/3 anonim válasza:
a galaxy s advance akadás nélkül visz minden játékot :) jól fotóz gyors és jó nagy is és szép is
2014. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!