Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt az Instalous! Mi lesz...

Dano2fly kérdése:

Meghalt az Instalous! Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Ti most mit csináltok, mit használtok helyette?

2013. febr. 27. 20:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Előző.

Tudod nem mindenki kockáztatja a jailbreaket meg a garancia vesztést azért, hogy lopni tudjon. De ugye mindenki magából indul ki.

Ami meg igazán szánalmas, hogy egy-két sör árán görcsölnek ennyit egyesek.

2013. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#20

Ne hasonlítgass körülbelül 15e ft-ot, és 200ft-ot össze. Van 1 kis különbség közte. Szóval nem értem, hogy mit sírsz.. 1 sörért bármikor kiadok 200ft-ot, s nem gondolkozom, hogy húú.. megittam. És? Jólesett.. Viszont 1 appot, ha megveszel, akkor a későbbiekben is bármikor tudod használni, s nem fog elfogyni. A haverjaim is csodálkoznak, hogy a Google Play-ben szinte minden játék, és app megvan vásárolva, ami a top appok közé tartozik.. Csupán akció volt, és, ha épp akkor nem, de később bármikor jó lehet.

2013. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20: Az enyémet megnézheted. Mind a 3 iphonet és az ipadot is. :) Szivesen fizetek a jó appokért, ezzel is biztatva a fejlesztőket hogy még jobb appokat készítsenek...
2013. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ok, de azért azt nem gondolom, hogy valamelyikőtök is cáfolná az IAPFree/IAPCracker-t, mert azért az már mégis túlzás amennyiért az appokban lehet valamit venni pl: pénz. Am leszedtem egy Iapploader nevű fáljt, mert az elvileg jailbreak nélkül is megadja ingyen az appokat! Szerintetek működhet?
2013. márc. 12. 19:09
 25/25 anonim válasza:
Akkor is gyökér majmok vagytok és nekem lemagyarázhatjátok a csillagos eget is. Ne hasonlítgassak? Lopás az lopás ti mondtátok! Ne játszátok már az álszentet! Röhej :D :D
2013. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!