Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 1 nokia lumia 610-es...

Van 1 nokia lumia 610-es telefonom, de nem működik rajta a bloethooth! Meg lehet valahogy oldani, hogy működjön, vagy eggyáltalán tudjam párosítani, és megérkezzen a telefonomra a kép, vagy a zene?

Figyelt kérdés

#nokia lumia 610-windows phone
2013. febr. 27. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
az a windows verzió ami a 610-en van, alapból nem tud bluetooth-on küldeni, fogadni file-okat, nem a tied rossz
2013. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 7.8-asnál már mennie kell. Van rá app is.
2013. febr. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,már sok helyen olvastam utólag,hogy frissíteni kel 7.8-asra,de ezt a telót kb 1 napja kaptam!Mindíg lehet frissíteni amikor akarom,vagy csak akkor ha ajánlja,hogy frissítsem?és a 7.8-asnál tényleg megy a bloethooth?
2013. febr. 28. 11:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi van akkor,ha a laptop és a telefon nem tud kapcsolatba lépni egymással?
2013. febr. 28. 21:50
 5/5 anonim válasza:
hello a piactérrő letölthető egy olyan progi: Megosztás BT-on a neve, ezzal lehet képet zenét küldeni (nekem Lumia 710-em van)
2013. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!