Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az iPhone 4,...

Mi a különbség az iPhone 4, Sony Xperia Go és Samsung S Advance kamerája között?

Figyelt kérdés
iPhone van egy barátomnak, tök jó képeket csinál, de nekem a sonyra vagy samura lenne pénzem. Az adatokat tudom, mindegyik hátlapija 5 megapixel de mindig van különbség (zajosság stb..) Melyik a legjobb ha a fényképezőt nézzük?

2013. febr. 27. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A képminőség a legkevésbé függ a megapixelek számától. Az parasztvakításnak jó csak.

Az iPhone 5 és 8 MP-s fényképezője erősen agyonveri a mezőnyt minőségben és gyorsaságban. Nokia 808 és Lumia 920 ami jobb.


Ha nincs rá lóvéd, akkor a Sony lesz a jó választás, fényképező terén nem kevés a tapasztalat a cégnél.

2013. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Akkor leírom, az S Advance telefonos viszonylatban szép éles, részletes képeket csinál. A go nem annyira. Azt nem cáfolom, hogy az iPhone kamerája jobb, de 4-szer kerül többe.
2013. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van olyan teló max 50 ezres kategóriában ami elég szép képeket csinál? Egyéb dologra nem használnám (mármint szuper játékok meg egész nap net) Csak telefon meg sms meg a szokásos.. Szóval a kamera lenne fontos h jó legyen meg azért nem baj ha jól is néz ki :D
2013. febr. 28. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
igazából a samsungnak is pont annyi tapasztalata van a fotózásban, mint a sony-nak. én csak azért választanék sony-t, mert tapasztalataim szerint jobb értéktartásúak(persze ez annak köszönhető, hogy a samu nem, hogy mint itt az s advance, ezen kívül az s3 mini és még lehetne sorolni, mind az s2-ről húz le mégegy bőrt, és annyira sűrűn jelennek meg a telók, hogy a régebbieknek megy az értéke lefelé. Sony nem ennyire fürge)
2013. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!