Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor onetouch S-em van...

Cucubazsi kérdése:

Telenor onetouch S-em van fehér közel 1 hónapos telefon de már az első hetekben elkezdett recsegni a hangerőgomb alatt és most már a hátlap jobb alsó sarka is. Valakinek volt hasonló hiba és valami megoldás lett rá telenorba kezdenek vele valamit?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 22:49
 1/1 anonim válasza:
Hét nekem is recseg egy helyen a Sony-m de nem vészes üzletbe szerintem meg se nézik ennyi miatt mivel ha nem a telefon működésével ,képernyőjével van baj akkor nem szoktak foglalkozni vele. Amúgy szerintem ha nagyon idegesít akkor vedd le a hátlapot és nézd meg hogy valahol nincs e megtörve. ha megvan vegyél rá egy újat.És még egy alternatív megoldás ezt nem mondom biztosra de szerintem ha egy tokot raksz rá akkor is jó lesz
2013. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!