Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki hasonló helyzetben volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hasonló helyzetben volt már. Mit tenne? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki randira hívott. Nem ismertük eddig egymást,véletlenül találkoztunk.Elmentem a randira,és utána kettős érzésem támadt,mert bár nagyon rendes volt,jófej,stb,mégsem tudtam teljesen elengedni magam.

Az a gond,hogy nekem egy másik srác nagyon tetszik,de nála esélyem sincs. Viszont itt ez a fiú,aki aranyos,bár nem helyes. Válasszam őt? Egyenlőre nem érzem,hogy annyira tetszene, de bele tudnék szeretni,meg nagyon bírom. Nem lenne szívem visszautasítani.


2012. dec. 8. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a józan eszed el is döntötte,hogy mit kellene tenned.

Én azt mondom,hogy megérdemel egy esélyt a srác.Az ismerőseimből kiindulva lehet szerelem egy ilyen kapcsolatból.

2012. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fke ***** válasza:

Sztem ne válaszd őt. Minek megbántani. Mond neki azt, hogy nagyon szimpatikus, de neked most valaki más tetszik és mi lenne, ha megpróbálnátok pár hónap múlva.


Sztem így korrekt lenne. Persze szögezd le, hogy semmiféle megkötéssel nem jár ez a srácnak.


22F

2012. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele . A másiknál úgyis kiderül előbb utóbb h van e nálla esélyed .
2012. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha belemész a további randikba, akkor közöld a fiúval hogy mi a helyzet, és adjon egy kis időt, haladjatok lassabban, stb. Ha igazán tetszel neki, szerintem megérti (tapasztalat). Viszont ha nem beszélsz vele erről és úgy randiztok, akkor meg átvered.

Érthető, hogyha még egy másik fiú iránt többet érzel, nem zúgsz bele egyből az új srácba. Viszont ezt is tapasztalatból írom, nekem is volt olyan helyzet, mikor egy nekem nagyon tetsző fiúnál nem volt esélyem. Én rá vártam, őrlődtem magamban, és az nagyon nem jó. Szerintem adhatnál egy esélyt a srácnak, de mindenképp beszélj vele!

2012. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozgass vele még párszor, de nem jó ötlet felvilágosítani arról, hogy neked más tetszik, mert megfutamodik. Miért nincs esélyed a másik srácnál? Ő tudja, hogy neked tetszik? Mert ha nem, szerintem mondd el neki, hátha...

Én is voltam hasonló helyzetben, de én sajnos olyan vagyok, hogyha valaki az első találkozáskor nem fog meg igazán, utána sem fog.

2012. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!