Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a lumia telefono...

Mit gondoltok a lumia telefonok színeiről?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 820 vagy 920 például. Persze van fekete és fehér kivitel is, de van piros, zöld és sárga színben is. Szokatlan, de mennyire találóak?

2013. febr. 28. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejön egy fekete, de androidos telefon. Én személy szerint a színét nézem utoljára egy telefonnak. Használt esetén még a karcok is előrébb szerepelnek a fontossági listámon.
2013. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem art hogy tud valasztani az ember, es nincs rakenyszeritve az unalmas fekete/feher, marakinek az unalmas. Nekem a Nexus 4 tetszik feketen, de a Lumia 620-am pl. sarga+narancs szinu.
2013. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez annyira az embertől függ.Én csak feketében vennék telefont.920 fehérben esetleg,mert jól néz ki a fekete "előlap",meg a fehér telefon kontrasztja SZERINTEM.Pirospont a Nokiának.Ha tetszik olyat veszel,ha nem akkor nem.Ja,kihagytad a szürkét,csak az ritka: [link]
2013. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem embertol fugg... A tobb mindig jobb ilyen es hasonlo esetekben. Mert ugye az alap (fekete+feher) megmaradt, ha esetleg valaki konzervativabb lenne, vagy szimplan ez tetszik neki, aki viszont szineset szeretne, az vegre valogathat... A tobbi gyarto is peldat vehetne rola. Ami meg nagyon jo otlet lenne, pl. a 820 vagy 620-hoz, az a fem hatlap. ugyis egyben van az egesz burkolat, szerintem megoldhato lenne.
2013. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én a Nokia Lumia 710-et ismerem és szerintem nagyon szép
2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!