Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia tipo ér 10...

A sony xperia tipo ér 10 ezerrel többet, mint a Huawei Ascend Y200? Csak mert ekkora az árkülönbség a kiválasztott csomagban. És nem tudom hogy tényleg megéri e ennyivel többet fizetni érte.

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, megéri.
2013. márc. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1
2013. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a szüleimnek tipoja van, nekem Huawei, szerintem az utóbbi ezerrel jobb, hiszen, ha tudod kezelni, akkor nem lesz semmi baja, mindenki írja, hogy az ismerősének ilyen van, és rossz, stb. de igazából honnan tudná? nem ő kezeli!

a tipon pedig nem lehet létrehozni gombnyomásos wps kapcsolatot. ha ilyen összecsusztató ujjmozdulatot csinálsz csak a widgetek látszódnak, a képernyőid nem. nekem a menüje nagyon nem tetszik, nincs meg a hatása!

szerintem totál nem éri meg, a Huawei klasszabb

2013. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából kinézetre a Tipo sokkal jobban tetszik és összesítve több pozitív véleményt hallottam róla mint az y200-ról. Nem is azon a 10. ezer forinton múlik a dolog. Ami elsősorban elgondolkodtat az a képernyők közötti méretbeli különbség…. Tipo képernyője elég nagy ahhoz, hogy élvezettel lehessen rajta böngészni? Ami miatt a tipo fele hajlok az 512mb ram és android 4….. Ti mit gondoltok erről?
2013. márc. 2. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

a Huawei képernyője szebb is és jobb is!

a RAM gondot tökéletesen megoldhatod roottal!

csak pontosan nézz utána, mert el is ronthatod vele a telefont!

a Tipo pedig szerintem annyira nem jó, mint ahogy hangoztatják, a képernyő szerintem kicsit, ismerősöm is folyton közelített a böngészőn is, pedig nem a látásával van gond! A menüje is írtó előnytelen és rondán van megoldva! Nem muszáj rám hallgatni, persze ez csak saját tapasztalat.! :)

De mindent egybe véve 1 dolgot ne felejtsen el senki!

Végül még mindig TELEFONOKRÓL beszélünk! ;)

2013. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!