Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok egy tinilánynak?

Figyelt kérdés
Mindenképp androidos legyen, elsősorban ez a lényeg. Én a Sony Xperia Miro-ra gondoltam, de kíváncsi vagyok más véleményekre is.

2013. febr. 28. 20:42
 1/4 anonim válasza:

egy alapot hogy a tanulásra tudj koncentrálni inkább.:-) sorry

nokia 105

a telefon nem menő,inkább a tudás divatból ne vegyél.

2013. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Xperia Miro nem éri keg. Olcsóbban ott van az Xperia Tipo, ami kamerán kívül mindenben ugyan ooyan, ugyan annyiért keg az Xperia U, ami fényévekkel jobb minden téren.
2013. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Imádom ezt az álalánosítást:) Vannak olyan tinédzserek, akik a kor legmodernebb vívmányai mellett is rendesen és szorgalmasan tanulnak, nem részegednek le minden egyes hétvégén és nem ribiskednek.


És kedves 2., vagy valaki más, ha nem Xperia, akkor mit ajánlanátok? Samsung Galaxy Gio?

2013. márc. 2. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Xperia U tokeletes lesz neked.
2013. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!