Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani telefont? ( a...

Tudtok ajánlani telefont? ( a többi lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Telefont keresnék max 40-45 ezerért ami megbízható,jó a belső szerkezete(pl proci ilyesmi. )és nem is néz ki rosszul.Sokat buszozok (napi 2, 2.5 órát )suliba. Tehát olyan kellene amin tudnák filmet nézni és játszani ,bírja a hosszú utazásokat.Az xperia U-t találtam aminek elég jó a konfigja de sajnos elég kicsi és böszme (csak képeken láttam ). Sajnos drágább telefont meg nem engedhetek meg magamnak. Aki tud ajánlani telefont ami a megfelelne a fenti pontoknak örülnék :) Írjátok le ,hogy milyen telótok van és milyen tapasztalataitok vannak velük szemben :)



2013. febr. 28. 21:28
 1/5 Pendulum92 válasza:
16%
Örök,elpusztíthatatlan: [link]
2013. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első: És azon te hogy akarsz filmet nézni, mond?
2013. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alcatel OT995 használtan 40k alatt van már (újonnan azért még kicsit drágább), ennek már nagyobb (4.3") a kijelzője, viszont kisebb a felbontása (nagyobb kijelző+kisebb felbontásból adódóan meg a PPI sem valami nagy szám).

Hardveresen Xperia U-hoz képest nincs nagy különbség.


Ennél nagyobb telefonok már drágábbak is, esetleg még egy tablet jöhet szóba (35-ért már korrekt 7"-es tabletek vannak).

2013. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az U jobb hardveresen az Ot-995-nél...

Szerintem egy kicsit drágábban vegyél Xperia Sola-t. Ugyan azt tudja, mint az U, csak bővíthető a tárhelye, ami filmnézésre alkalmasabb.

2013. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem is sola.

A 3.-as hülyeséget mondd azzal hogy nincs sok külömbség a 995 és az u/sola között.Órási külömbségek vannak hardveresenis. A Sola bővíthető meg egy kicsivel nagyobb is a kijelzője mint az U-nak.Bár igaz hogy a 995-nek nagyobb a kijelzője de a sola-é sokkal szebb és jobb( a képernyő).

2013. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!