Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó az iphone?

Szerintetek jó az iphone?

Figyelt kérdés

Nekem van egy HTC Desire X-em de sokan azt mondják

hogy az iphone nem jó. Szerintetek jó vagy nem jó?



2013. márc. 1. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan maradjál a htc-nél.

A Desire X milyen?,én is ilyet akarok venni azért kérdezem.

2013. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó szép éles és nagy a kijelzője. extra funkciók is vannak benne és gyorsan viszi az app-okat.
2013. márc. 1. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Az iPhone nem rossz telefon, de tény hogy sokan nem szeretik mert drága és divattelefon.
2013. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Csak Magyarországon számít divattelefonnak. Sehol máshol nem érdekli az embereket hogy kinek milyen telefonja van.

Egyébként jó telefon, nekem iPhonejaim vannak mióta az első kijött. Valszeg nem is fogom leváltani jóideig

2013. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
ahogy az utolsó írja. nekem is most az van, de volt mindenem, ennél maradtam. nincs jó vagy rossz telefon, csak itt sokan okoskodnak és turkálnak más pénztárcájában, hogy mire lehet pénze vagy mire nem...ilyenek a magyarok, ha valakinek jól megy, akkor egyből le kell sznobozni, persze ha az ő kedvenc gyártóját szidják, akkor meg besértődik ugyanúgy. ha senki nem mondaná semmire, hogy rossz telefon, akkor nem is lennének rossz telefonok. én is csak arra költök amire van pénzem, iPhone 5-re nincs, azt nem veszek, de mivel androidos csúcstelók is ugyanolyan drágák, max 10-20ezer Ft különbséggel...hát nekem nem annyi hiányzik hozzá, hogy olcsóbb droidot vegyek. és mégsem mondom senkinek, hogy ne vegyen drága telefont, mert az olcsóbb is ugyanazt tudja..ha arra van pénze akkor vegyen. szóval htc is pont ugyanolyan használható, mint egy iPhone, csak más.
2013. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!