Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan program ami...

Létezik olyan program ami segítségével ingyen lehet sms-ezni?

Figyelt kérdés
Az iPhonoknál ha jól tudom van iMessage vagy mi, de egy iPhone és egy Samsung tud egymás között ingyen kommunikálni? A Vibert és a Skype-ot ismerem de ezeket csak telefonálásra lehet és net kell hozzá.

2013. márc. 1. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
a viber tud chatelni.
2013. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Skype és a viberrel nem csak telefonálni lehet. Lehet velük üzenetet küldeni is. Ott van még a whatsapp is ami multiplatformos, tehát működik különböző gyártók olostelefonjain is.

Ezek mind neten keresztül működnek, olyan nincs hogy ingyen SMS.

2013. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
Ezzel lehet ingyen SMS-t küldeni: [link]
2013. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kukuri válasza:

SMS küldése ingyen nem megoldható. Ez mindig is pénzbe kerül. Bár vannak olyan oldalak amik ezt mondják de ott mindig korlátozva vagy és reklámot kell nézned vagy továbbítanod.

Üzeneteket tudsz más rendszereken keresztül küldeni de ahhoz mindig kell internet kapcsolat.

2013. márc. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h a barátom külföldre megy és valahogy jó lenne tartani a kapcsolatot. Az időeltolódás miatt valamelyikünk sose lesz gépnél szal marad a telefon, de nem akarok többezres számlát generálni, a mobilinternetem meg sz.r.. :(
2013. márc. 2. 09:05
 6/7 lumia800i ***** válasza:
50%
Facetime
2013. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az csak Apple cuccokon működik, nekem Samsungom van uh ez nem jó, de azért köszi!
2013. márc. 3. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!