Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális ez manapság?

Normális ez manapság?

Figyelt kérdés

Az iskolámban van egy 9 éves gyerek és SGS3 -ja van

a tesójának ő 13 éves neki is..

6-os lánynak iPhone 5-je..

Normális ez manapság hogy ilyen telefonjuk van a gyerekeknek?

Ennyire jól menne az élet?..


gondolatok? vélemények ?



2013. márc. 1. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

hát .

gazdagéknál van pénz xd. mondjuk ha tele lennék "zsetonnal". inkább galaxy s3-am lenne mint, divattelefon iphone5 :D

2013. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég undorító...Megértem én hogy van pénz meg minden de egy 10en éves gyereknek minek 200ezres telefon a kezébe?
2013. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jajaja, meg full "ribancoskodó" kiscsajnak 14évesen például minek 200ezres teló? majd valami bűnöző lenyúlja tőle azt kap egy kemény lelki traumát.
2013. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hasonlóan gondolkodtam ezekről ,ahogyan a válaszolók tették..
2013. márc. 1. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát eléggé elítélem ezt. több okból is:

1. Simán leüthetik és elvehetik tőle. (A gyereket féltem.)

2. Mégis minek? Én alig használom ki az Xperia SL-em, pedig aztán én hajtom a telefonokat így 18 éves fejjel.

3. Apuciéknál sok lehet a zseton, ha futja rá. De majd ha saját keresetből kell megvenni, akkor már nem fogja rá futni. (Vagyis ha jó munkát választ (sarki nénike aki örömöt árul a bácsiknak), akkor lehet fogja rá futni.

2013. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem így látom. Ha megengedhetik maguknak és nem lopták a rávalót akkor miért ne.

Inkább az a baj, hogy az emberek miért nem a saját maguk dolgával törődnek.

2013. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6


Mert ez veszélyes is tud lenni, mint indokoltam is. Gondolj bele: Ha tolvaj lennél, és választhatnál, kit támadnál meg a telefonjáért? Egy 9-12 éves gyereket, vagy egy 26-28 éves felnőttet mondjuk? Gondolom a gyereket, mert attól könnyebb elvenni. A másik meg, hogy ez felelőtlenség. Ilyen korban még nagyon kevesen becsülik meg a dolgaikat. Ráadásul később milyen felnőtt lesz belőle, ha azt tanulja meg, hogy mindent megkaphat?

2013. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell mutogatni a telefont azt utcán és kész. Egyébként minden tolvaj vágja hogy az összes 13 évesnek van telefonja, tehát mindenki potenciális célpont.

Mi olyan nagy dolog egy iPhoneban? Ha megtehetik akkor miért ne?

Ennyi erővel a szülők ne engedjék hogy beüljön a gyerek a kocsiba ha a nagyihoz utaznak hétvégén. Hadd szokja a buszozást, hátha felbőtt korában nem lesz pénze autóra.

2013. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy válaszoltatok . és a kérdés felkeltette az érdeklődéseteket!
2013. márc. 1. 23:43
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


Ha pl telefonál, az nem épp mutogatás, és mégis népszerű, hogy ilyenkor csapnak le. Ráadásul egy S3 pl nem kis telefon, én sem tudom pl egy kézzel használni. Szóval ha észbe is kap, mikor próbálják elvenni, nem tud a gyerek ráfogni. Tudják a tolvajok, de egy olcsóbb telefonért (mondjuk egy Xperia Soláért) nem kockáztatnak. A kocsis példa meg eléggé más kategória. Azt nem tudják ellopni a gyerektől. Egy iPhone pedig a felismerhetősége, és az ára miatt nagy dolog.

2013. márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!