Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S Advance...

A Samsung Galaxy S Advance 2.3.6-os Androidról frissíthető legálisan 4.1.2 Jelly Bean-re. Szerintetek a Jelly Bean jobb, mint a 2.3.6-os? (azt mondják, kevesebb RAM-ot fogyaszt és nő az üzemidő)

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is használom. Több ramot lát mint a GB(555 vs. 625), de többet is eszik meg, általában 130 mega körül van szabadon. Ettől függetlenül szép folyamatos, játékok is jól futnak. Sok hasznos újítás van benne. Üzemidőről nem tudok nyilatkozni, és custom kernellel, más processzor beállításokkal használom. Meg töröltem a felesleges háttérben futó alkalmazásokat.
2013. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy még csak a kártyafüggetlenekre érhetőek el?

A szolgáltatónál vett készülékre elérhető?

2013. márc. 2. 08:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan még nem jött ki, csak az oroszoknál. Ha felrakod, és úgy viszed be szervízbe ugrott a garanciád.
2013. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 3. 09:17
 5/10 Vortrex ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Ha érdekel hogyan kell frissíteni, az utolsó válaszomban szépen, érthetően leírtam.


Egyébként szerintem jobb: Elsőre furcsa, de meg lehet szokni, a programokat határozottan szebben viszi, tény hogy több ram-ot használ, de egyáltalán nem lassult tőle.

2013. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vortrex ***** válasza:
Isten bizony meghívlak egy sörre, ha találsz még egy ugyan ilyen szöveget...
2013. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak nem töröltetted a hozzászólásomat... :)


[link]


Első hozzászólás ;)

2013. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi, de nem ihatok sört.
2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vortrex ***** válasza:

Nahát, még a végén kiderül, hogy ugyanarról van szó...

Amúgy azért ilyen hasonló, mert a cikk írója és én is xda developers-en láttuk

2013. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Carline?
2013. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!