Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen okostelefonja...

Kinek milyen okostelefonja van? Mennyiér vette? Használtan vagy újan? Vélemény?

Figyelt kérdés
Fontos lenne
2013. márc. 2. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S3 LTE-140.000Ft-új-nagyon zsír,gyors,nem akad.
2013. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

T-Mobile Pulse - új - 2,5 éve - 50k - ez nem telefon, hanem maga az ördög

BackBerry Bold 9900 - használt (de karcmentes, fóliás és független) - 3 hónapja - 75k - stabil, működik, gyors, és mindent tud királyul ami nekem kell. A Nokia 3310 után, ami az első telefonom volt, ez a kedvencem.

2013. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Y - Vodafonenál vettem előfizetésként.Ne vedd meg!Csak ha nem értesz még az androidhoz.De akkor is inkább Sony Xperia Tipo-t vegyél.Ha inkább Samsung,akkor mini 2!
2013. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Galaxy S3 szintén... Akkor 169.990-ért vettem a Telenorban. (November) Tökéletes telefon, még 2-3 év múlva is meg fogja állni a helyét. A gyorsasága felülmúlhatatlan! Élvezet hozzáérni a felületéhez, én személy szerint imádom, és nem beszélve arról, hogy egy elegáns telefon, elegáns formatervezéssel. Viszont ha kijön az S4, le fogom váltani rá.
2013. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Xperia S

Újan vettem Augusztusban, 90k-ért nekem tökéletes, nem akad, teljesen rendben van. Mèg jó ideig ez lesz a telefonom, remélem :)

2013. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Xperia Tipo. telenoréknál karácsony előtt 25k-ért
2013. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, (ha van rá elég pénzed) hogy ezt a telefont vedd meg, már elég sokat csökkent az ára. Vagy van még olcsóbban is: Ha rendelsz internetről, vagy ha bemész egy telefon szaküzletbe, biztos olcsóbb az ára még ennél is.

Megéri még mindig megvenni!



[link]

2013. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sony Xperia SL

84.000Ft-ért vettem kártyafüggetlenül, újonnan, gyári tartozékaival. Nagyon meg vagyok vele elégedve, ugyanis sosem fagyott még le, nap végén is van még az akkuban szufla, és pont tudom egy kézzel használni. Ezen felül kellemes a fogása.

2013. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Xperia U, újjonnan vettem augusztusban Németországból kártyafüggetlenül 60000-ért, elégedett vagyok vele, jé telefon, visz minden game-et.


Már nem tudom, hányadik válaszolónak üzenem, hogy az s3 sebessége már nagyon rég felül van múlva. Pl az Xperia Z és a Nexus 4 sz@rrá veri hardverben és sebességben.

2013. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Balázs88 ***** válasza:

Ugyan hagyjuk már az S3 at még hogy a legjobb.

Legtöbb negatív véleményt kapja az HTC ONE X, LG 4X HD mellett.

Az Xperia T és V is jobb nála, nem tudom mit isteníti egy két Samu fan.

2013. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!