Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra zenét csak úgy...

IPhone-ra zenét csak úgy lehet rátenni, hogy megvásároljuk vagy úgyis, hogy például youtube-ról letöltöm gépre és onnan a telóra?

Figyelt kérdés
Nincs iPhone-om csak érdekel ez a téma mert szinte semmit nem tudok róla. Hallottam az iTunes-ról is de azzal sem vagyok teljesen tisztában, hogy micsoda. Akik rendesen válaszolnak azokat természetesen pozitívra értékelem...

2013. márc. 2. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak vásárolt zenét lehet tölteni.

Az iTunes egy kicsit mindenes program:

Egyrészt csak ezzel a programmal lehet Apple ketyerékre tartalmat tölteni (csak ez ismeri fel rendes eszközként, nem jelennek meg a gépen, mint egy pendrive, vagy médialejátszó). Más adminisztrációt is csak ezzel lehet végezni - törlés, szinkronizálás, etc. Egyedül a fényképek és felvett videók érhetőek el iTuneson kívül is a számítógépen, pendrive formában.

Másrészt bele van integrálva az iTunes zene és videó bolt, valamit az AppStore is (ezek jelen vannak a telefonon is, csak gépen néha kényelmesebb). Vagyis a programból van lehetőség zene/filmek és programok vásárlására is. Harmadrészt médialejátszó.

2013. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem...Tehát akármilyen zenét rálehet rakni. Köszi!
2013. márc. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!