Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri meg iphone 4-et venni?

Megeri meg iphone 4-et venni?

Figyelt kérdés
Leakarom cserelni par eves androidos telefonomat egy iphone 4-re es nemakarom hogy ugyjarjak mint azzal hogy megvettem olyankor meg 1evesnek szamitott a telefon kb. es mikor ramentem a marketre (mert olyankor meg azvolt) semmilyen nagyobb jatekot nemtudtam letolteni ra.. csak a 2D-seket. meg leszedtem internetrol ra optmizalt jatekokat es rossz grafika bugokkal meg akadtak is.. tehat megeri-e meg venni egy iphone 4-et? menne rajta pl a Heroes of Order and Chaos,NFS Most Wanted,Modern combat 4,asphalt 7,Real Racing 3? akadasmentesen. Akiknek meg mindig Iphone 4-uk van es teszteltek ezeket a jatekokat rajta valaszukat nagyon szivesen varom! :) Elnezest kerek hogy nem irok ekezettel de angliaban elek es angol billentyuzetem van, bocsanat.
2013. márc. 2. 14:49
 1/8 anonim válasza:
Megéri! Nekem androidos is van, iPhone 4 is meg öt is, de a 4 is nagyon jó! Én legalábbis ezt már nem nagyon használom, de szerettem..
2013. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :)
2013. márc. 2. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem iPhone 4 em van amiket megvettem a felsoroltak közül: Heroes of Order and Chaos -> kicsit akad

Mordern Combat 4 - > akad

asphalt 7 -> élvezhetetlen az akadás miatt


A modern Combat 2 Nova 2 Asphalt 6 jól mennek , de ezek az újabbak nem. Ha játékokra kell a telefon akkor minimum egy 4s vagy 5.

2013. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah és ettől függetlenül szerintem is megéri
2013. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Szerintem ennyi pénzért veszel egy lumia 800ast,820ast,xperia t-t,s-et,p-t vagy inkább galaxy s3-mat
2013. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem veszek most android telefont kicsit elegem lett belole.. nezd meg anno volt a samurai vengeance es ugyanakkora tudasu 3gs telefonon ment de ugyanakkora tudasu androidon meg mar nemvolt engedelyezve..
2013. márc. 2. 19:13
 7/8 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Akkor Nokia Lumia 800,820,900,920-at. XD
2013. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Verbőczi Dávid ***** válasza:
És jó is,hogy eleged lett belőle,mert nem hinném,hogy a legjobb os az Android
2013. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!