Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan létezik, hogy az SMS...

Olyan létezik, hogy az SMS rossz helyre megy?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán állítólag küldtek nekem legalább három SMS-t amit nem kaptam meg. Én is küldtem legalább egyet, amit nem kapott meg a címzett, a számot biztosan nem írtam el, telefonkönyvből választottam ki, és kaptam jelentést is, hogy sikeres küldés.

Ma meg az ismerősöm kapott egy ismeretlen számról valami üzenetet,de biztosan nem neki szánták.

Az előfizetésem viszonylag új, két hetes sincs még. Én Telenoros vagyok, aki küldött T-mobilos.


2013. márc. 3. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg előfordulhat, de gyakorlatilag azért ennyiszer egymás után nagyon nem valószínű...
2013. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az normálisnak tekinthető, hogy olyan üzenetet kapott, amit nem neki szántak. A telefonszáma valószínűleg újra felhasznált és a régi tulajnak szánták az SMS-t.

Hogy egymáséit nem kapjátok meg az nem normális, de valószínűbb a felhasználói hozzá nem értés, mint, hogy a hálózattal van a probléma.

2013. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ismerősöm kapta az ismeretlentől az sms-t, az ő előfizetése pedig nem új, több mint egy éves. Az üzenetből pedig arra lehet következtetni, hogy egy párbeszéd része ami max. fél napos csúszásokkal történik. Persze még mindig lehetséges, hogy az ismeretlen elírta a számot - bár ha valakik sms-eznek egymással azok válaszsms-t, meg ugyan úgy telefonkönyvet használnak, szóval ezt sem érzem valami valószerűnek.

Egyébként amikor küldtem, az átlagosnál jóval többet kellett várni a jelentésre is. Általában egy perc sem telik el, most meg öt-tíz perc simán volt. Ráadásul olyan is volt, hogy a címzett két órával később kapta meg tőlem. Mondjuk azt legalább megkapta.

2013. márc. 3. 11:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta az ismerősöm kapott még egy üzenetet, ami szintén egyértelműen nem neki szól. Ráadásul biztosan órákkal később kapta, mint az el lett küldve.
2013. márc. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!