Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan sakk játékot keresek...

Egy olyan sakk játékot keresek telefonra, amiben vissza lehet vonni a lépéseket, megmutatja a legjobb lépést, táblát cserélhetek játék közben stb? (Tovább lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott!

Lehetőleg Java legyen a játék. Találtam már egy ilyen komoly sakk programot telefonra, és jó is! Egyetlenegy baj van vele, hogy a legnehezebb fokozaton kb. 2 perc mire ki gondolja a választ, de tökéletesen egyébként.. Csak Én olyan szeretnék, ami gyorsabban reagál egy kicsit.. Lehet, hogy nincs ilyen, de lehet, hogy van. Örülnék neki, ha mondanátok ilyen sakk játékot!


Előre is köszönöm!



2013. márc. 3. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a játék a chessgenius a legerősebb sakkprogram telefonra nekem androidra van meg de ugy tudom van javas verzioja is ,a www.nokiaprogramok.hu rol letolthetö instantli modba álitva gondolkodási idő nélkül lép de még igy is nagyon erős,pár nagymestert elis vertem vele,a lépéseket vissza lehet vonni
2013. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam Java-s változatban, csak Symbianosban...

Esetleg valaki nem tudna más ilyet JAR kiterjesztésű fájlban?

2013. márc. 7. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Jar-ban senki nem fejleszt. Az már egy halott dolog.
2013. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyelőre a Droidfish-nél jobb sakkprogram nemigen van. A Google play-en fenn van. És egyelőre ingyenes is. Bármelyik nemzetközi agymestert lealázná, akár Carlssent is :-)
2014. nov. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!