Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance (i9070) telefonhoz mikor lesz Jelly Bean elérhető?

Figyelt kérdés
Decemberben azért választottam ezt a telefont, mert azt mondták, hogy már januárban frissíteni tudom..Már március van.

2013. márc. 3. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia kedves sorstársam! Ugyan így jártam mint te! Én is úgyszintén december körül vásároltam meg, azzal a hittel, hogy már jaunárban jelly bean-el nyomhatom. Eléggé ideges vagyok, gondolom te is. Instabil az egész, 1 magot lát és az ok a játékok amik az előző telefonomon mentek(samsunga galaxy s plus) ezen szaggatnak, laggolnak! Ha tudtam volna, hogy ez lesz nem cserélem le!! Mire kiadják elkopik ez a telefon :/ Nem tudok semmi hirt én sem, bementem már a t-mobilba is megkérdezni de majdcsak hülyének néznek.. nem tudnak semmit! Sajnálatos és idegesítő a helyzet, az oroszt meg nem merem rátenni mert nem értek hozzá, csak a kies-ben bizok! Szoval ezt jól megszívtuk sajnos! :( :( Üdv!
2013. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Balázs88 ***** válasza:

[link]


már megjelent függetlenre, biztos hamarosan a függő készülékekre is elérhető.

2013. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Balázs88 ***** válasza:
bocs Oroszországba jelent meg, MO.-n is meg fog a közeljövőben.
2013. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mire lesz, addigra kifut ez a teló.. nem értem :/ :/
2013. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fel ne rakjátok az oroszt!! Egy rakás fos! Meg a kies ajánl rá 2 uj frissitést és ezzel együtt mondom! Fel ne rakjátok! Felraktam használtam 3 napig, de katasztrófa, állandóan lefagy, de ugy, hogy akksi ki.. szerencsére vissza tudtam állítan hivatalos tmobilos 2.3.6-ra. Akinek kell szivesen segitek
2013. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
KIES már felajánlja.Elméletileg már frissíthető.
2013. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gsxrhayabusa válasza:
Sziasztok én frisitettem és mindenem laggol akad vagy fagy pedig kiss el ...nektek nem csinál ilyesmit ???
2013. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan ez nekem is! Samsung galaxy s advance-re kiadott Jelly Bean bármelyik fajtája/verziója HIBÁS! Ha magyar ha akár mi! Akármelyik kernel-t rárakod, rossz! Én mindet kipróbáltam, tényleg mindent! Akárhogy, akármit varázsoltam, a gyári Gb-el tökéletes, a gyárival az igazi, kész.
2013. jún. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!