Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen közép, felső kategóriás...

Milyen közép, felső kategóriás telefont vegyek idén nyáron, ősz elején?

Figyelt kérdés
Az ár maximum 90-100E forint. Gondolok itt például tavalyi csúcsgépekre, mivel pl egy Lg Optimus 4XHD is 85-90 között kapható.(Htc one x, one s, SGS3).. vagy Sony Xperia Ion,S.. vagy idei eddigi telókra, amik a CES illetve az MWC alatt jöttek ki..Igazából a Sonyk nagyon bejönnek, de idén csak a Z-t mutatta be a gyártó, ami nagyon brutál, csak nekem az már drága:).. Ezen kívül remélem nyár végére lemegy az Lg optimus G-nek az ára olyan 90-100 közé, mert szerintem az is brutál telefon. Illetve gondoltam még a Nexus 4re, csak Mo.-n túl van árazva :/

2013. márc. 3. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

MWC elég szar volt, szar felhozatallal, hanyagolnám azokat a telefonokat.


HTC One X, One S, SGS3, LG 4X HD is jó telefon, hogy melyik a legjobb az relatív, szóval amelyik tetszik azt nyugodtan megveheted.


Nexus 4-et ha be tudnál szerezni valahonnan ennyiért akkor azzal járnál a legjobban, vagy LG Optimus G-vel, ami egy-az-egyben Nexus 4 (csak szoftveresen gyengébb és szerintem rondább).

2013. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nexus 4 hiába jobb papiron mint az s3 én nem venném meg. Nagyon forrósodik és a kijelzője se valami fényes.
2013. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :D
2013. márc. 3. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


Nem csak papíron jobb, majdnem minden szempontból jobb.

Tényleg a kijelző nem a legjobb benne, de erre is van megoldás, szimplán le kell tölteni a Nexus 4 Display Control nevű alkalmazást Play-ről, és azzal lehet kalibrálni a kijelzőt mindenkinek ahogy szereti.

Forrósodni egyáltalán nem forrósodik, vagyis kicsit melegszik, de SGS3-nál nem vészesebb.

2013. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sony xperia acro s fehér és rohadt irigy leszek ha ezt veszed... ! : ) vízálló mekkora flesss bedzsalni a vízbe vele felveszed a haverokat ááá nekem galaxy xcoverem van nagy a megdöbbenés ha bedzsalok vele a vízbe XD
2013. márc. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem mindegy h melyik évszak ember??
2013. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#utolsó: nem mindegy, az árak miatt végképp nem, és akkora lesz pénzem. nem kéne idejönnöd flegmázni.
2013. márc. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!