Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z vs samsung...

Sony xperia Z vs samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés
Sony szebb,jobb kijelző(vagy nem), valamennyivel erősebb, de drágább és zavarónak találom, hogy a kijelzőnek része a három gomb alul. Legalábbis képek alapján. Más telóknál azért valamennyire el van különítve, igazán belefért volna itt is szerintem.
2013. márc. 3. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
xperia z
2013. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

a z veri az s3at.

ez a fajta gombsor már a T nél is megvolt.

szerintem is hátrány mint előny de a z még így sem kis képernyős a 5collos kijelzőjével.

2013. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, csak nekem ilyen gagyi érzeted ad az ilyen menü és ahogy ismerem magam, mindig rácsúszok majd a menüre és visszaléptetem magam, vagy ki a főmenübe, ami elég idegesítő tud lenni. :)
2013. márc. 3. 17:53
 4/11 dirtboy ***** válasza:

én úgy tudom hogy ezt úgy oldották meg hogy a gomboknál erősebben kell nyomni nem csak érinteni.

már nem tudom hogy hol olvastam talán a telefongurunál írták.

2013. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Xperia Z.

On screen gomboktól én is kicsit tartottam, de hidd el, első nap hozzászoksz, és egyáltalán nem fog zavarni.

2013. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem azért zavarna, hogy annyival kisebb a valós képernyőméret.
2013. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Ezek videózás meg játékok meg sok minden közben eltűnik, aztán ha megérinted a telefon széle körül akkor előjön, szóval ez annyira nem vészes.

2013. márc. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:

tegnap 23:46

és nem tudod ez ugyan így van a T és a TX esetében is?

én pont emiatt vetettem el hogy T vagy TX et vegyek,jó lenne ha ott is eltűnne de mintha azt olvastam volna valahol hogy annál nem tűnik el ilyen egyszerűen.

2013. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azoknál is eltűnik videonál, meg talán játéknál is.


Egyébként meg a Z minden téren veri az S3-mat.

Jóval szebb kijelző (amoled vs tft, erről ne vitatkozzunk, az egyik túlszaturált, a másik fakó)

Fényévekkel jobb hardver

Sokkal jobb anyaghasználat (mind a kettő gyűjti az ujjlenyomatot, de a Z-nek üveg a hátlapja és nem alsó kategóriás fröccsentett műanyag)

Jobb kamera

Por és vízálló

2013. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hiper128 válasza:
Ezen nem kell gondolkozni. Xperia z 100-szor jobb.
2015. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!