Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen a samsung...

Szerintetek milyen a samsung galaxy mini 2 telo?

Figyelt kérdés
Ne azt mondjátok h inkább tipo-t vegyek meg ilyenek,hanem azt h milyen .
2013. márc. 3. 17:54
 1/9 anonim válasza:
17%
Nagyon j= telefon abban az aarban,en meg nem tudom mit veszek,hogy ace vagy mini2es mert az acenak kicsi a memoriaja de ha sdkartyara lehet tenni alkalmazasokat amiben meg nem vagyok biztos akkor azt veszem meg mert az uti a mini 2/est....
2013. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az Ace üti a mini 2-est??:D:D:D Melyik dimenzióban??Az Ace-ben egy sz@rrá avult Armv6-os proci míg a Mini 2-ben már egy Armv7-es.(igaz abból is a leggyengébb fajta de legalább Armv7)Különben a Mini 2 nem rossz teló de van tőle ebben az árban jobb is.
2013. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) ..bocsi nem félig hasznosat akartam...belépek a másikba és adok hasznosat
2013. márc. 3. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Most komolyan egy okot mondj miben jobb a Mini 2 a Tipo-nál.


Én is Tipot vettem és nem bántam meg. A haveromnak Mini 2 és egy iszonyat: harmatgyenge kijelző,fagy,lassú........és még sorolhatnám

2013. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem galaxy mini 2 van és szeretem, nem fagy le meg nincsenek ilyen gondjaim, pedig nem csak googleplayről szedtem le cuccokat...
2013. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Olcsóbban jobb az Xperia Tipo.

Jobban van optimalizálva

Szebb a kijelzője

Ics van rajta

Jobb az anyaghasználata


Az elsőnek a válsza meg úgy hülyeség, ahogy van.

2013. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írtam h hagyjatok a tipoval .... nem értem mit nem lehet ezen érteni..
2013. márc. 5. 06:53
 8/9 anonim ***** válasza:

nyugi, csak sok a sony fan, akik mindenkit meg akarnak téríteni...

Szebb a kijelzője? Ics van rajta? egyrészt hardveresen ugyanaz a két telefon, ugyanolyan felbontás, memória, proci, másrészt 1-2 hónapot kell "kibírni" a régebbi androiddal, és a mini 2-re lesz Jelly Bean..

Szerintem a két telefon közül személyes szimpátia alapján érdemes dönteni, sok különbséget nem látok közöttük.

Nekem Mini 2-m lesz :) de tényleg egyik se sokkal jobb a másiknál. Akik sonysak, persze hogy leszólják a minit, akik meg inkább samsungosak, leszólják a sonyt :D ha tetszik, vedd meg :)


Viszont azért legyél tisztában azzal, hogy (se ez, se a tipo) nem felső kategória, szóval egyszerűbb játékok elmennek rajta, zenehallgatásra meg netezésre jó, de ne várj csodát, szóval ha a legmenőbb és legkomolyabb játékokkal akarsz játszani, akkor felejtsd el inkább mindkét fent említett telefont, akkor ruházz be valami komolyabb gépre :D

de ha nem kell "erőmű", akkor tökéletes :)

2013. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megvettem (tegnap) és teljesen meg vok vele elégedve :)
2013. márc. 6. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!