Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz Iphone 5s vagy Iphone 6?...

Lesz Iphone 5s vagy Iphone 6? Kb mikor?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lesz.Az 5s olyan október körül,a 6 is,csak jövőre.
2013. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp lesz valamelyik, és szeptember környékén.
2013. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ:)
2013. márc. 3. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Sok idióta iPhone rajongó. Kitalálhatnának már valami új terméket. Nem értem miért vannak annyira oda az iPhonekért, nem jobb az semmivel sem mint egy Samsung...
2013. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy jobb? Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni psssszt!
2013. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jobb mint a samsung :)
2013. jún. 2. 10:19
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Jobb, mert nem lehet Bluetooth-on küldeni semmi lényegeset, nincs benne NFC, így a vele járó előnyöket is el lehet felejteni. Piszokdrága minden hozzá. iTunes nélkül nincs értelme. éééééés, nem néztük még azt, hogy az iPhone-t úgy reklámozzák, mint 1 featurephone-t, mert más előnye nincs. Én ezt okostelefonnak nem nevezném, mert nagyon sok funkció hiányzik belőle. Körülbelül olyan szinten van, és ugyanazokat lehet vele csinálni, csak drágábban kell megvenni és minőségibb. Igazad van, tényleg jobb.

Lesz, szeptember körül 5S, ami megint nem fog változni valószínűleg, csak 1 picit gyorsabb proci, több ram, és iOS7.

2013. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

samsung k..va gyorsan tönkremegy, a környezetemben is mindenkinek 1 max 2 évig tartott, enyém is itt van 1 éves és nem működik

iphone tovább bírja,és én hosszú távra szeretnék telefont :)

2013. jún. 12. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ameddig Tim Cook vezeti a céget, én nem lennék benne ennyire biztos.
2013. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!