Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megpróbáltam mikro sim-et...

Sükösd Hanna kérdése:

Megpróbáltam mikro sim-et csinálni az iphone 4-embe, de nem működik, mennyibe kerül a csere, ha előfizus a kártya, és a telefont nem ott vettem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szolgáltatót. Amúgy ingyen is cserélik a régi kártyákat, most már szívás. Nekünk a nyáron cserélték.
2013. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
T mobilnál ingyenes .
2013. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
T-nél pont nem ingyenes. Csak akkor, ha ott vetted a telót. én kb 1 éve 4050-ért cseréltettem, most ez asszem 4500 már.
2013. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rossz a kártya csak akkor ingyenes, vagy ha okosan csinálod. :) :)

Egyébként sehol sem ingyenes. De amit nem értek, hogy miért nekünk kellene tudni, hogy mennyibe kerül. Nem egyszerűbb felhívni a szolgáltatót és megkérdezni? Még ha várni is kell max 4-5 perc és meg van az infó ahelyett, hogy ide kiírjuk a kérdést amire még biztos választ sem kapunk.

2013. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!