Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefagyott az Iphone 4-em. Mi...

Lefagyott az Iphone 4-em. Mi a teendő? (lent olvasd)

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy iphone 4et és ma ahogy belementem a zenékbe lefagyott..1órája semmire nemreagal,ki se tudom kapcsolni semmi..:S mitcsináljak vele?
2013. márc. 3. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Home+Kikapcsolás gomb legalább 10 másodpercig nyomvatart folyamatosan egyszerre, amíg nem látod az apple logót. Ezzel újraindul teljesen. Majd próbáld meg megkeresni a zenék között a hibás fájlt.
2013. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
melyik a home gomb? :S
2013. márc. 3. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, nincs azért olyan sok gomb a ketyerén :D

Alul, a középső gomb, amelyikkel a kezdőasztlra visszajutsz. (a kikapcsológomb pedig felül van, amelyikkel kikapcsolod a képernyőt is)

2013. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja hogy az a home gomb.?:D:D azt mar probaltam de semmit nemcsinalt..:s
2013. márc. 3. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Légy türelmes. Próbáld most fél percig tartani mindkettőt egyszerre. Ha erre sem csinál semmit, akkor a legegyszerűbb, ha vársz, amíg lemerül, és töltéskor bekapcsolod.
2013. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pontosan ezt csinaltam :D most merult le,feltettem toltore es mar jo :))
2013. márc. 3. 21:50
 7/10 A kérdező kommentje:
hat ezt mar nemhiszem el..megint lefagyott:@@@ ugyanoda bementem a zenekhez ahova egy oraja es megint lefagyott..:@@
2013. márc. 3. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
A legfrissebb szoftver van rajta? Próbálj meg frissíteni. Vagy egy bizonyos zenénél fagy le? Én a helyedben letörölném az összes zenét, aztán vissza.
2013. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát jah, vagy egyből egy restore-t nyomni...biztos, hogy van egy olyan zene, ami sérült fájl. de különben működnie kellett volna a home+bekapcsológombos megoldásnak. nekem 1x fagyott csak le, akkor is jailbreak-elt volt, és egy bizonyos tweak fagyasztotta le, és nekem működött.
2013. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dobd ki a rákba azt a sz@rt és vegyél egy normális telefont ami nem hugyozza össze magát egy nyamvadt hibás fájltól... (apple b#zik...)
2014. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!