Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom Root-olni az Xperia...

Nem tudom Root-olni az Xperia U-t. Valami módszert tudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem be a készüléket és rögtön frissítettem is 4.0.4-re. Feltétlen szükségem lenne a Root-ra a jövőben és néztem is módszert ennek kivitelezésére. Megpróbáltam Bin4ry "Root and Restore" nevű programjával. Meg is csináltam a szükséges lépéseket, de azon kívül, hogy a hátterem visszaállt a gyári kép-re, semmi sem történt. 3* megismételtem a műveletet, de semmi. Van ötletetek?

2013. márc. 4. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Mint írtam, énis ezt próbáltam, de nem volt jó...
2013. márc. 4. 06:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen a fórumon nem találsz megoldást akkor sehol. Ez minden root és costum rom bölcsője.
2013. márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Próbàld meg az unlockroot progit. Rengeteg telót/tabot rootlol. Van egy 3km hosszù lista, ahol felsoroltàk a rootolható telóket (rom verziószàm alapjàn).

Èn olyat rootoltam vele, ami nem volt a listàban...

2013. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!