Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos teló a jobb?

Melyik androidos teló a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szükségem lenne egy kis segítségre!

Szerintetek melyik készüléket célszerűbb megvenni?


Sony Xperia Tipo vagy Huawei Y200 ?


Véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi. És még 2 apró kérdés: mindkettőben van értesítési led, ugye? Valamint: mi az a fényszenzor? :D


A normális válaszokat nagyon köszönöm, előre is. :)



2013. márc. 4. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tipo jobb. Nekem 1 hete van meg, de valóban hibátlan készülék.
2013. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Köszi a gyors választ! :)

Azt még elárulnád nekem esetleg, hogy tényleg megtalálható rajta egy értesítési led is a kijelző fölött?

2013. márc. 4. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A tipo tényleg jobb!Van értesítési led.Amúgy nekem is tipom van :D
2013. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van led a Tipon, méghozzá te állíthatod be hogy pl ha Whatsapp-on kapsz üzenetet akkor milyen színnel villogjon.
2013. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem. Ez eddig nagyon jól hangzik. :)

A zenelejátszásról mi a véleményetek? Meg vagytok vele elégedve? Persze nem egy MP3 lejátszót szeretnék vele helyettesíteni, csak a minőségre is kíváncsi lennék. :)

2013. márc. 4. 19:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó még eszembe jutott valami. :) Bár ez mellékes, de azért mégiscsak érdekelne: a képek nézegetésénél, vagyis konkrétan mikor egy képet néztek, lehetséges az a bizonyos mozdulat amikor így konkrétan "összecsípitek" majd "széttoljátok" a képet? Bocsi a megfogalmazásért, de sajnos nem tudom, hogy ennek a funkciónak mi is a pontos neve, de remélem kb. értitek mire is gondolok!? :D
2013. márc. 4. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
jaja, van benne multi-touch (többujjas érzékelés) és így is lehet vele képeknél zoomolni. a zenét k.rva jól játssza le, 6ezerért vettem egy fülest és nagyon adja a hangokat hozzá.
2013. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Wow! Okés, szerintem sikerült dönteni.

Maradok ennél a telónál! ^^

Köszönöm, hogy szántatok időt a kérdéseimre! Kellemes estét kívánok nektek! :)

2013. márc. 4. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a jó választáshoz, én is a Tipo-t ajánlók táborába csatlakozok, bár nincsen Tipo-m, tudom, hogy jó telefon, és jobb az Y200-nál.
2013. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Bambusz1!

Köszi! Örülök, hogy Te is így gondolod! :)

2013. márc. 8. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!