Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U rootolás! Miért nem...

Xperia U rootolás! Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Egész nap azon voltam, hogy rootoljam végre a telefonom. Először megpróbáltam a Bin4ry féle "Root and Restore"-t. Követtem az utasításokat, a telefon újraindult és a program kiírta h "kész van! jó szórakozást" de nem történt változás. Nem kaptam se Superuser-t, sem pedig root jogokat. Flashtool-al is hasonló az eredmény, kivéve, hogy ott 2* indul újra eredmény nélkül. Mit kéne tennem, vagy éppen mit nem tettem meg. Már nagyon felidegesített a dolog. Válaszokat előre is köszönöm.


ui. A telefonon 4.0.4-es android vanBuildszáma: 6.1.1.C.1.0



2013. márc. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ami nem megy nem kell eröltetni. Valaki sokadszorra se birja felfogni a leirásokból valaki meg elsőre.
2013. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz a lehúzást kedves válaszoló. de rájöttem, hogy én semmit sem rontottam el. a Bootloadert nem lehet feloldani. mert a Service menüben azt írja, hogy nincs engedélyezve, és a neten sem találtam módot a feloldására, mivel abban az esetben, mikor azt írja, hogy "Bootloader Unlock Allowed: No" akkor nincs mód a feloldására. Szóval várok, hogy majd egyszer lesz valaki olyan ügyes, hogy megtalálja, a módot a probléma orvoslására.
2013. márc. 4. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Bootloader nyitás

[link]

Root

[link]

2013. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a probléma még mindig abból áll, hogy: "If Bootloader unlock allowed says Yes, then you can continue with the next step. If it says No, or if the status is missing, your device cannot be unlocked."

nekem aztmondja, hogy "NO"

2013. márc. 4. 20:47
 5/7 Shownyi válasza:

Hali! Van mód elvileg a rootolásra a bootloader nyitása nélkül is. Én is ezzel küzködök, de találtam egy leírást, csak jelenleg nem jók a letöltési linkek, mert meghaladták a letöltési korlátiakat. A készítővel most próbálom felvenni a kapcsolatot, ha minden jól megy nemsokára rootolhatjuk a telefonjainkat.

A leírás: http://www.youtube.com/watch?v=_zRahgEsLc4

2013. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shownyi válasza:
Ja, az előző vagyok. Neked nem lassul be az ICS-el mint az állat? Nekem 10-20 másodperceket kellett mindig várnom a hívások felvétele előtt, amikor ICS volt rajta, hogy reagáljon. Aztán szervizben visszarakattam a GB-et, azzal gyors, de ez azért nem a legjobb megoldás.
2013. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ennek a nyamvadt sony-nak nagyon nem megy a szoftver optimalizálása. A HTC mérnökeinek sikerült egy 1 magos 600Mhz-es ARM v7-es processzorra felhúzniuk az ICS-t, ami korrekt sebességgel megy, lásd HTC Desire C. Ilyen telom volt az Xperia U előtt. Azt sem lehet monndani, hogy nem volt saját felülete, mert a Sense 4.0 van fent alapból. Szaggatás és komolyabb akadások nélkül ment, még a GTA 3 alatt se feküdt meg. De ez az U... Kritikán aluli dupla magos szemét...

http://www.youtube.com/watch?v=SQBNY8R9BSw

2013. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!