Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha választhatnál az iPhone 5...

Ha választhatnál az iPhone 5 és az Xperia Arc S közül melyik lenne?

Figyelt kérdés

Mármint ne úgy, hogy IPHONE!!!! csak azért mert nagy a hírneve... Mert annak is megvannak a maga előnyei és hátrányai. És az Xperia meg olyan furi nekem.. vagyis az arc S.. nekem X8-am van.. mondjuk nem valami szép.

Nekem ez a 2 telefon tetszik külsőre, és szerintem egész jók is.. De írjátok hogy

Miért az?

A másik miért nem?

Ill. Akinek van, miért szereti?


iPhone 5:

[link]


Xperia Arc S:

[link]



2013. márc. 4. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az ARC S már "régi" és elavult. tehát e kettő közül , inkább az iphone 5-öt választanám ...
2013. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

iPhone soha sem kéne, nem jön be az oprendszer, unalmas, de Arc S sem, mert már rohadtul nem mai telefon.

Egyébként mi értelme egy 150+ ezres telefont egy 70 ezres telefonnal összehasonlítani? Még ha egy árkategóriában lenne, de így...

2013. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

iPhone 4S... :)


Nekem most egy iPhone 3GS 32GB-osom van, előtte egy Samsung Galaxy Mini-m volt. Az iPhone-t tavaly november óta nem kapcsoltam ki, de még csak újra sem indítottam és nem fagy, nem csinál hülyeségeket, mint az Android!

2013. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

iPhone 5.

Egyszerű, könnyen kezelhető, minden van rajta ami kell és semmi ami nem.

A világon minden 5. okostelefon iPhone.

2013. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljességgel összehasonlíthatatlan a 2 teló . Kérdés? Mire használod a telefont?
2013. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az Xperia a legjobb, és nagyon tetszik. Viszont most van esélyem 1 iPhonera... Gondolom akkor az legyen..
2013. márc. 11. 13:57
 7/12 anonim ***** válasza:
az Iphone árán vehetnél egy atomcsúcskategóriás androidos készüléket(brutál felbontással 1920x1080, meg mittomén, :D)
2013. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én az első telefonom után eldöntöttem: Vagy Sony, vagy Apple. Semmu
2013. márc. 11. 20:51
 9/12 A kérdező kommentje:
*Semmi Nokia, Samsung, Ericsson meg egyéb borzadalmak :D
2013. márc. 11. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak Sony és felmehet az ára az Iphone 5 áráig , akkor Xperia Z(mondjuk nem honorálom ezt a fajta megoldást, de az arc S-nél akkor is jobb 1000x)
2013. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!