Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A rootolás garanciavesztéssel...

A rootolás garanciavesztéssel jár vagy sem? Mindenhol mást olvasok ezzel kapcsolatban. Pl:/netpedia.hu/android-rootolas Ezek szerint nem jár garanciavesztéseel. ( xperia tipo, telenor) Légyszi olyna válaszoljon aki biztos benne!

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 21:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A rootolás garanciavesztéssel jár. Ha elromlik a telefond,de előtte tudod törölni a rootot akkor nem.
2013. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Papíron azzal jár, gyakorlatilag ha rendes a szervizes nem foglalkozik vele. De amúgy is tudod unrootolni.
2013. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
É ha unrootolom az nem hagy nyomot maga után? Nem látják meg a szervízbe, hogy előzöleg feltörtem?
2013. márc. 4. 22:28
 4/24 A kérdező kommentje:
És valakinek van tapasztalata az xperia tipo biztonságos rootolásáról?
2013. márc. 4. 22:37
 5/24 anonim válasza:
Akkor lehet balhé ha ugy megy tünkre hogy már nem működik. Akkor unrotolni se tudod...
2013. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen én is épp ettől tartok..... De találtam egy megoldást a poblémámra. Biztomsági mentést akarok a telefonról de az erre tervezett programokhoz root-olni kell. Kivéve így : /android-forum.hu/viewtopic.php?f=9&t=633&sid=1cc7d821ee6f71ec7e4587cf107796af
2013. márc. 6. 07:33
 7/24 anonim válasza:
Elméletileg garanciavesztéssel jár. Mivel a Sony telefonokat a Cordon Electronics szervizeli, a garanciával amúgy sem mész sokra.
2013. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Van egy olyan érzésem - de javitsatok ki ha nem igy van - hogy ez a garancia ügy pofára megy...
2013. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Amugy nekem is elöbb utóbb rootolnom kellene mert már tele van a mobil minden szarral...


Ki kéne pucolni a memóriáját...

2013. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Visszaállítod gyári állapodba és kész a "tiszta" telefon. Csak kezdhetsz mindent előröl telepítgetni... De ahogy a Windowst is időnként újra kell telepíteni úgy az androidot sem árt helyretenni....
2013. márc. 9. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!