Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 610 Windows...

Legly kérdése:

Nokia Lumia 610 Windows Phone-ra hogyan tudnék android játékokat felrakni úgy hogy mégis vigye a telefon?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 06:38
 1/7 anonim válasza:
sehogy
2013. márc. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+1
2013. márc. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy látom kedves kérdező, hogy már nagyon bánod hogy Lumiát vettél, mert tegnap este meg az operációs rendszert akartad Androidra cserélni. A válasz valóban: sehogy.
2013. márc. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vannak androidos játékol lumiára is nekem is vam pár googléba írva talán találsz egy párat pl: asphalt, need for speed shift.
2013. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
igen van pár de lehet hogy van hacker program amivel lehet
2013. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem értem az embereket. Nem informálódnak mielőtt meg vesznek valami telefont. Én azért vettem lumiát, mert már untam az androiddal járó gondokat. De előtte utána olvastam a lumiáknak is. 1 hónapig gondolkoztam, mire lecseréltem a telefonom lumiára. De ez idő alatt elolvastam minden hátrányát, előnyét...


Arra akarok kilyukadni, hogy aki játékokban akar fűrdőzni, az ne nagyon vegyen lumiát. Főleg ne wp7-est.


"Hogyha neked csak annyira kell, hogy "netezésre , játékra , zenehallgatásra kéne". Akkor tökéletesen elég a Nokia lumia 620. Azon wp8-as rendszer van.

Szerintem jobb egy filléres wp, mint egy fillére android. Azért mert a fillére android bugos, szar, nincs optimalizálva normálisan.


[link]


Az is fas.zság, hogy nincsen rá alkalmazás és játék. Sok idióta barom állat úgy nyilatkozik a rendszerről, hogy még soha nem használta... Az alkalmazások száma 130 ezer fölé nőtt. Amik futnak a wp7-es telefonokon, azok futnak a wp8-asokon is. Ja és minden androidos alkalmazásnak van wp megfelelője. Ezt volt droidosként kijelenthetem. Igaz hogy az androidra több az alkalamazás, de nem csodálom, ha annak 90% marhaság, vagy ha van 50ezer zseblámpa app.


[link]


Ha esetleg megveszed a telefont, akkor itt van pár játék amikkel én játszok, direkt kigyűjtöm neked. És azoknak akik olvassák ezt a bejegyzést és wp-s telefonjuk van, vagy most készülnek venni.


Ezek ingyenes játékok.


-Ant Smasher (Egy kedvenc)

-Archer

-Pipes

-3D Brutal Chase

-AE 3D Motor

-Air Assault

-Amoba mini

-Breakout

-Bubble Birds 2

-Clash of the Planets (Ez is jó, de engem mindig felidegel)

-Contract Killer (Szerintem nagyon jó)

-Wordamen

-Drag Race

-FrogSling (Jó pofa)

-Kamikaze Race Free

-Pencil Blade

-Pipes (Hát ez is ki tud akasztani...)

-Snake (Ez is jó)

-Sorting Block

-Space Tube FREE

-Tap The Birds

-Traffic Race 3D Free

-Big Guns Tower Defens (ez nagyon jó mégse hozza be a játékok elején ha nem keresel rá)

-Mou (Androidon Pou a neve)

-Air Soccer Fever

-Bomberman vs Zombie (ezt szintén nem hozza be az elején)

-FastBall 2


Szóval ha egy stabil rendszerű telefont szeretnél, akkor lumia. Abból is wp8-as


NOKIA

lumia 520


[link]


NOKIA

lumia 620


[link]


NOKIA

lumia 720, igaz ez 73 ezer.


[link]


Oldalak ahol informálódhatsz. (Persze ha érdekel)


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni. Ha véletlen kérdésed van, akkor írj. Ha tudok, segítek.


"Az Android végülis egy tök jó rendszer. Tök jól megtanított rá, hogy soha többet nem kell...""

2013. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó hsz-nak!!! =)
2013. márc. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!