Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone vagy android?

Windows phone vagy android?

Figyelt kérdés

Melyik lenne jobb választás?


Egy régebbi érintős telefonom van és most szeretném lecserélni.



2013. febr. 27. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Androidosként mondom, hogy wp-re fogok váltani.Volt már, úgyhogy ismerem mindkettő előnyét, hátrányát.Csak a "miből"...

Szvsz WP8.

2013. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Android. Nyílt, korrekt, szabadon fejleszthető.
2013. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi kell jobban.
2013. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A WP mellet igazán csak az szól,hogy gyors.Funkcionalitás szinte nulla.Lumia 800-at és Glaxy S3-at használok és inkább az S3 mellett maradok.
2013. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Android, egy másik OS-re se váltanám le (talán Ubuntu, de csak ha gyorsabb lesz).

Ez nem azt jelenti, hogy a WP szar lenne, de én abszolút Android párti vagyok, amúgy a WP is jó, gyors, csak nem nagyon tudsz rajta semmit sem csinálni.

2013. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Andoid a jobb választás. Windows Phonnál egy csomó jó alkalmazás, játék fizetős ami Androidra ingyenes.
2013. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Semmiféleképp ne menj a múltba a windows-al. Szerintem Android de csak 4.1 felett.
2013. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!