Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kizsebeltek a buszon, ellopták...

Zoli... kérdése:

Kizsebeltek a buszon, ellopták az iphone 5-ömet! Volt rá egy elég alap biztosításom ami kiterjedt a zseblopásra . Az le nne a kér désem, hogyha bemegyek a tmobile hoz pontosan mit mondjak hogy a telefonomat mindenképpen visszakapjam?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne hogy vannak buktatok ezeknél a biztositáásoknál h a T-nek ne keljen fizetnie semmit vagy pótolnia a készüléket.. Ezért ké rem a ti segíts égeteket ha valaki ért hozzá miaz amit mindenképp mondjak/ne mondjak légyszi segíts etek ÜDV!

2013. márc. 5. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Először is tégy rendőrségi feljelentést, mielőbb. Ennek jegyzőkönyvével próbáld a kárigényedet érvényesíteni, enélkül elzavarnak a fenébe.
2013. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A telefonodat nem fogod visszakapni, csak egy másikat.
2013. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendőrségi feljelentés kell, és készítsd be a biztosítás szerinti önrészt, mert bizony azt is kell fizetni.

Tiltasd le a SIM kártád, küldd ki néhány netes gyűjtőoldalra az IMEI számot.

A T-nél gondolom vásárlási, biztosítási és garanciapapírok kellenek.

Kabátzsebből vitték el? Azért kérdem, mert én első farmerzsebben tartom, azért onnan észrevenném remélhetőleg.


Kíváncsi vagyok, mennyi idő, mire újat kapsz.

2013. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Multigod97 ***** válasza:

Gondolom be volt rajta kapcsolva a Find my iPhone (általában be van). Ha van olyan hülye aki ellopta hogy nem restoreolta akkor szépen menj föl a icloud.com-ra jelentkezz be az appleID-dal és a Find my iPhone-ra menj rá.

Ha aktiv akkor pontos cimet ad. Am sztem kapsz egy ujat.

2013. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Ki volt az a ba romar cú, aki lepontozott? Érdekelne, mi kivetnivalót írtam a válaszomba.
2013. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!