Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mik azok az alap utazási...

Mik azok az alap utazási költségek, amikkel mindenképpen számolni kell egy légitársaságnál?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Ryanair-t nézegettem és láttam felsorolva választható szolgáltatásokat az utazáshoz, de pontosan az érdekelne, hogy a vitel-és poggyászdíjon kívül mit kell megfizetnem egy sima repülőúthoz?? Ja és még annyit, hogy online váltanák jegyet, már ha ez is fontos tényező!
2012. nov. 16. 15:45
 1/2 Barna96 válasza:
Tudtommal, semmi egyebet. Sőt, sok légitársaságnál poggyászdíj is csak akkor van, ha 20-22kg-nál nehezebb a bőröndöd. (Légitársaság válogatja a tömeghatárokat)
2012. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ryanair:

Csomag díj csak akkor van ha akarsz csomagot feladni. Egy darab kézi poggyász szállítása ingyenes, de bele kell férni a méret határba.

Amit mindenképpen fizetsz az a jegyár. Hogy ez miből áll össze az számodra lényegtelen. Amit a Ryanair ír az a végső ár, amit fizetni kell. (természetesen van benne adó, illeték, viteldij, stb stb, de lényegtelen szerintem így részleteiben vizsgálni)

Ha azt írják pl, hogy 2000 forintért utazhatsz, akkor az valóban úgy is van! Fél éve száz forintokért is sokszor lehetett utazni ryanairnél. És elég sokan tudtak ennyiért utazni, nem csak egy-két ember. Sajnos most nincs már ennyire jó világ, de pár ezerért most is sokszor van jegy.

2013. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!