Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 vagy...

Samsung Galaxy Mini 2 vagy Samsung galaxy Ace? Sürgős!

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a születésnapom és szeretnék egy androidos készüléket vásárolni,amely nagyon max 40 000forintig terjed ki,most a galaxy mini 2 a T-mobile-nál 33 000forint, amíg a telenorban 39 000Forint. melyik éri meg jobban,mit válasszak? persze tarifamentes facebook is fontos szerepet játszik,és a T-nél meg 49 000forint az Ace,ami meg már úgy nem éri meg.mit válasszak? (Kizárólag Samsung ami szóba jöhet)

2013. márc. 5. 20:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
mini2...
2013. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A galaxy mini 2-re fog érkezni a mostani 2.3-as android verzióra ICS,vagy Jellybean?
2013. márc. 5. 20:11
 3/27 anonim ***** válasza:
ICS
2013. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Utolsó jó nagy hülyeséget mondott. Közvetlen JB fog jönni rá, ICS nem lesz.


Kérdező: (Kizárólag Samsung ami szóba jöhet)


Ezt megmagyaráznád miért?

2013. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tapasztalat a két telefon között?:) Mert világ életemben Samsung telefonom volt és ragaszkodom a márkához és ebben megbízom, és nem szeretnék csalódni más telefonokban,illetve még ott van a Sony Xperia Tipo, még esetleg az jöhetne szóba.
2013. márc. 5. 20:47
 6/27 anonim ***** válasza:
48%

"tarifamentes facebook is fontos szerepet játszik" androidon már nem ingyenes, monta a tmobile üzletben az eladó csaj, hogy már az is vonja a pénzed...

am. mini 2, arra lesz frissebb android, ace-re meg nem.

2013. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Meg mini2-ben armv7-van.
2013. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
óó értem:\ ez rossz hír.. és a tipo? úgy halottam hogy az jobb mint a mini. érdemes lenne azt választani? vagy maradjak a mini 2-nél?:)).
2013. márc. 5. 21:28
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mert világ életemben Samsung telefonom volt és ragaszkodom a márkához"

Semmi értelme a ragaszkodásnak, mert csak csalódnál bennük, az Ace-hez például sosem fogják kiadni az ics-t a gyenge hardvere miatt.

Én egy Gio-t vettem ami gyakorlatilag ugyanolyan mint az Ace, annak is nagyon kevés a belső memóriája és a ramja.

A memory sort nézzed az xperia tipohoz képest :

[link]

Megnéztem a T-nél a mobilokat, jelenleg megéri az Alcatel OT-995 , Sony Xperia U(ez nem bővíthető memóriakártyával)

2013. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Azért az Ace meg a Gio mégis csak 2 éves telefonok a Tipo meg nem.
2013. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!