Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia T vs Optimus 4x HD vs...

Xperia T vs Optimus 4x HD vs One X?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
One X.
2013. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és indokot is szeretnék!
2013. márc. 5. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Személyes vélemény:


A T-t nem tartom egy kategóriába ezekkel. Főleg kijelző miatt.


Az LG jó telefon, 2 hónapja cseréltem el, az akksi gyenge benne, nincs még rá JB, és elég gyakran hajlamos megakadni. A kijelzőre nincs panasz, gyönyörű.


Most One X-em van, a HD-s SLCD2 iszonyat szép épet ad, szerintem a jelenlegi legszebb technológia. ( Mindjárt leváltja az SLCD3 aka HTC One)

Ez is hajlamos néha megakadni. Jó anyaghasználat, kiváló összeszerelés. Hardveresen ugyan az mint az LG.


Nekem eddig One X jött be leignkább, ezt biztos megtartom még egy darabig.

2013. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ!
2013. márc. 5. 22:17
 5/11 Balázs88 ***** válasza:

A T helyett inkább V igaz csak független van de nem drágább (110 000Ft).


Az LG 4X HD azért a pénzért nagyon jó telefon, megéri az árát, és lesz rá Jelly Bean, aksija jobb mint a One Xnek.(85-90 000Ft).


HTC One X is jó telefon, ennek az aksija a gyengéje.

100-110ezer től megkapod.


Ha van annyid pénzed akkor a legjobban a Lg Optimus G vel jársz, 140ezer független.

2013. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Papíron lehet jobb, de nálam a HTC tovább bírja azonos használattal.
2013. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Balázs88 ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy :) sokan panaszkodtak rá.
2013. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Balázs88 ***** válasza:
Mind a három nagyon jó telefon, többre tartom bármelyik samsungnál, amit nem vennék.
2013. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A T egy kategoria ezekkel, mivel ket mag ide vagy oda, hardverben egy szinten van veluk.

A T helyett en is A V-t valasztanam, az One x helyett az One x+t, es akkor a 4x hd ki is esett, es innentol kezdve azt kell eldontened, hogy szep kijelzo (One X+), vagy por es vzallosag (Xperia V) kell.

2013. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Balázs88 ***** válasza:
A One X+ helyett akkor inkább LG Optimus G, jobb telefon mint az X+ és nem kerül annyiba.
2013. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!