Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone telefont tölthet...

Windows Phone telefont tölthetem Androidos töltővel?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeséget kérdezek... De a Nokia Lumia 610-es telefonom töltőjét véletlenül összecseréltem a párommal, aki messze lakik, és ez viszont egy sony xperia androidos töltő... Kompatibilis a telefonommal, és tölti is, ahogy azt kell, én észre sem vettem a változást amíg a párom nem szólt.


Lehet valami baja a telefonomnak, ha így töltöm, vagy inkább hagyjam amíg vissza nem tudjuk cserélni?


(a leírásában az állt, hogy más töltővel nem szabad tölteni, de abban reménykedek, hogy ez hátha csak ilyen szokásos marketing duma, hogyha a nokia töltő elromlana vegyük csak meg a nokia boltban az újat... )


Köszönöm előre is!



2013. márc. 5. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Egy töltő se nem androidos, se nem windows-os.Az csak egy TÖLTŐ bármilyen hihetetlen.
2013. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:) Hát ez jóóóóó!Bocs!:)Semmi baja nem lesz.Az irónia az egészben hogy azt hiszem pont a Nokia kezdeményezte anno környezetvédelmi,és egyéb okokból hogy egységesítsék a töltőket.Azt hiszem az iPhone-on kívül mindenkinek egyforma a töltője.Max. az ilyen nagyon olcsó "tesco" mobiloknak nem,bár olyat is láttam már hogy azon is az volt.
2013. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jóó, hát nem akartam hülyeséget kérdezni :$ Csak nagyon szeretem ezt a telefont, és nem szeretném, hogy az én hülyeségem miatt menjen tönkre, ha már le van írva, hogy nem szabad... :(


Nekem is fura, mert ugye ráadásul totál kompatibilisek egymással... Szóval max csak attól féltem,hogy nehogy kisüsse az akksiját, vagy mittudomén... De tényleg nem értek hozzá. :$


Mindenesetre akkor azthiszem nyugodtan töltöm tovább ezzel :')

2013. márc. 5. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Na nefárassz xdd Ez komoly?? :D
2013. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint hogy a pörköltöt lehet villával enni?
2013. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D Semmi baja sem lesz én is szoktam azzal, mikor melyik van kéznél azt dugom ra :D amugy nekem is L610 em van :D
2013. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!