Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 vagy...

Samsung Galaxy Mini 2 vagy Xperia Tipo?

Figyelt kérdés

sok az oldalon a sony rajongó, és mindig látom hogy pl. "a Galaxy mininél jobb a tipo"... de a mini 2-nél is? Van különbség? A hardver kb ugyanaz.. Mekkora különbség van a kettő között? (azon a slágeren kívül, hogy "a samsung mekkora sz*r" :DDDD )

Tudom, a tipon újabb android van, de a mini 2-re nemsokára jön a JB, szóval ez nem probléma.


2013. márc. 6. 15:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Igazából az a gond hogy hiába dicséri mindenki a tipot, nagyon nem tudok megbarátkozni a Sony kezelésével.. szerintetek jó döntés lenne a mini 2?
2013. márc. 6. 15:31
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Hardveresen ugyanaz a két telefon teljesen, kinézet, meg az alapján dönts, hogy kell-e ICS. Bár szerintem egy Jelly Bean-es Mini2-nek több értelme esz a Project Butter miatt.
2013. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Mindjárt jönnek, és jól leoltanak, hogy a tipo sokkal jobb meg hülye vagyok. Múltkor direkt egymás mellé raktam őket, és a képernyő is ugyanolyan gyenge mindkettőn.


De majd Bambusz1 leírja, hogy a tiponak sokkal szebb képe van.

2013. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hábé

igen, én is már várom az okítást, hogy a sony mennyivel hűdeszebb, pedig ugyanaz a felbontás :D

amúgy meg kinézet és kezelőfelület alapján is nálam a samsung a nyerő, az szimpatikusabb :D

2013. márc. 6. 15:43
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi. Olyan emberek irkálnak ide TÖBBSÉGBEN, tetát nem mindenki!,akik még életükben nem fogtak 2-nél több telefont.
2013. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Na ennyi volt :D
2013. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen Mini 2.Ha tényleg kijön rá a Jelly Bean akkor úgy kiüti a Tipo-t hogy öröm lesz nézni.Nem értem a sok Sony fan mire veri a mellét hogy a Tipo így meg úgy jobb.
2013. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
AMúgy... én nem akarom a sonyt bántani, elismerem hogy vannak jó telefonjaik, de mostanában mi ez a nagy felhajtás körülötte? Olyan szinten istenítik a telefonjaikat.. Tényleg ennyire jó lenne? Vagy ők lettek az új "Apple-fanok", akik fanatikusan védik a kedvenc márkájukat? Mert én azt elhiszem hogy pl. az Xperia U az árkategóriájában elég jó, meg minden, de attól miért lesz az összes többi sz@r? :/
2013. márc. 6. 17:02
 9/17 anonim ***** válasza:
Jónak jó, csak egy olyan telefonban 5 giga szabad helyet hagyni, ami HD videót rögzít, és arra van, hogy jó játékokat futtasson,( ezek sok helyet foglalnak )szerintem hülyeség. Mondhatni semmi értelme az egész telefonnak.
2013. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a média mehet kártyára, játékok meg.. hát azért csodákat nem várok a telefontól, hogy majd a legnagyobb igényű játékokat vinni fogja, a kisebb játékok meg csak nem foglalnak túl sok helyet :)
2013. márc. 6. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!