Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgősen segitség kellene...

Sürgősen segitség kellene Samsung Galaxy s3-mal kapcsolatban! Segitenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap kaptam az egyik ismerősömtől egy S3-mat. Azért kaptam el tőle ingyen, mert demo telefon és nincsen benne antenna. A telefonon minden úgy működik mint az újon, csak nem birok vele hivni, smsezni.Szóval a kérdésem az lenne, hogy, ha veszek bele egy antennát innen: [link] és beleszerelik nekem a szervizben, akkor birom használni a telefont smsezésre és hivásra is?

Előre is köszi a válaszokat, az értelmes válaszokért megy a zöld kéz :) Hülyeségekért meg piros :D



2013. márc. 6. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Újra kell csak rakni odinnal és fog működni rendesen.
2013. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kulcsszó: NAND Erase All
2013. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha újra rakom akkor hogyan működne? NINCS a telefonban antenna :D
2013. márc. 6. 20:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Belenéztél? Biztos vagy te abban? ;)
2013. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm szét is szedte a telefont, és az oldalán nem volt benne az a hosszúkás antenna
2013. márc. 6. 20:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Láttam videót ahol szétszedik a telefont, és kiveszik belőle az antennát is, ebböl következtetek arra, hogy ha teszek bele antennát akkor működni fog
2013. márc. 6. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Akkor az nem igazi demo teló. Azok csak szoftweresen vannak letiltva úgy tudom. Van imei is a telefonnak?
2013. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, van imei száma. Minden olyan benne, mint az eredetiben, csak antenna nincs benne
2013. márc. 6. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinném egy mobiloshoz és tetetnék bele. Ha megy kifizeted a szerelést meg az antennát,ha meg nem megy akkor esetleg eladod neki alkatrésznek. úgy is sokat ér.
2013. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hozzám is egy szoftveresen letiltott került alkatrésznek egy rendeshez. Szerintem az már babrált teló volt!
2013. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!