Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak hírek arról, hogy a...

Vannak hírek arról, hogy a Lumia 920-as után milyen lesz majd a Nokia következő csúcs mobilja?

Figyelt kérdés
Próbáltam rákeresni a neten, de javarészt csak feltételezésekre akadtam rá, semmi konkrétumra...

2013. márc. 7. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Pár hete az egyik magyar IT-s oldalon írtak róla, hogy valamelyik ázsiai országban már elérhető egy lumia 1000 nevű telefon. De csak közzétették volna hivatalosan is, ha igaz lenne. :P
2013. márc. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áhh nincs még semmi.Gondoljatok bele,mikor adták ki a 920-at?Nem fognak 4-5 havonta csúcsmobilt kiadni.Az kinyírná az előző eladásait.Ez olyan,mint a napokban adják ki a Samsung Galaxy S4-et,azt a nyár elején már jönne az S5.Lesz egy fém borítású Lumia,de az nem az 1000 lesz.Inkább egy vékonyabb fém borítású 920-as.

[link]

Persze ez csak egy vélemény,de az igazi nagy durranás szerintem karácsony előtt jön.A Nokia 808 kameráját teszik egy WP8-as fém Lumiába.Ez a nevezzük Lumia 950-nek,csak annak az előfutára.

Erről beszélek: [link]

Ilyenek a látványtervek az 1000-re(ha úgy fogják hívni egyáltalán): [link]

Persze ezeket a képeket is csak a fantázia szülte,de arra kíváncsi vagyok hogy oldják meg azt a nagy szenzort,hogy ne legyen púpos a teló.(bár fogtam kézben 808-at,nem olyan gáz élőben,csak a képeken tűnik annak.

2013. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Kicsit érdekes lenne, ha csak úgy negyed, fél évente dobálnák kifele a csúcsmobilokat...


Én egy ilyen formatervet tudok elképzelni a 40MP Nokiának.


[link]


Szerintem nagyon király. Meg ez már nem az a megszokott N9 formaterv lenne.

2013. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Picit jobban rákerestem a neten, és azt olvastam, hogy még a nyáron megjelenhet a Nokia 2 új zászlóshajója: a Lumia 920-as utódja, ami most még a Catwalk kódnevet viseli, és a Lumia EOS, ami állítólag ötvözheti a Lumia 920-as és a 808 PureView képalkotó képességét, és - a pletykák szerint vízálló lesz. Nem szeretem a pletyka rovatokat, de ha ezek igazak, és tényleg meg fognak jelleni nyár környékén, nagyon fogok várni - különösen az EOS-ra, és már most spórolok rá!
2013. márc. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!