Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy HTC Sensation-t nullára...

Ha egy HTC Sensation-t nullára merítettem, és 7 óra alatt tölt fel 81% ra akkor rossz az aksi?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy 2 éves HTC Sensation-om, és az utóbbi időben 1 évben rengeteget használtam, zene hallgatásra, facebookozásra, természetesen 3G vel. Arra lettem figyelmes, hogy a töltési idők meghosszabodtak, és napról napra kevesebbet bír, a napokban eljutottam oda, hogy zenehallgatás és bekapcsolt 3G mellett amikor aktívan nem faceztem, sikerült kőkemény 2 óra leforgása alatt 100% ról 14% ra meríteni a telefont. Megpróbáltam azt is hogy hátha az android farsult be, próbáljuk ki mikor merül le, és sajnos lemerül, nem úgy mint a haverom galaxy-ja akinek 0% on áll akár negyed napot is, mielőtt ki kell törölni a battery fájlt.

Szerintetek haldoklik az aksi?



2013. márc. 7. 07:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!