Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér iPhone szerintetek...

Fehér iPhone szerintetek nőies? Inkább hölgyeknek való?

Figyelt kérdés

Nekem az iPhone 5 srác létemre jobban tetszik mint a fekete

Sokan mondogatják, h a fehér iPhone inkább csajos.


Ti mit gondoltok? Férfiak kezében is okés vagy fura?



2013. márc. 7. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is srác vagyok és fehér iPhone 5öm van, ilyen tokkal: [link] és narancssárga home gombbal.

Szerintem nagyon jól néz. Nem a plázapasik közzé dolgozok, sőt cseppet sem vagyok b*zi sem :D és mégis nekem nagyon jó így az iPhone. :) Sőt még senki meg sem kérdezte hogy pasi létemre hogy hogy nem fekete?

Bátran vegyél fehéret ha neked az tetszik!

2013. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem s3-asom van, de minden fikáz a fehér szín miatt, mindenki szerint nőies. De most komolyan, szerintem ez a legszebb szín amit egy telefon kaphat. Nagyon szép tiszta szín, mellesleg szerintem (akár az iphone-nál is), nagyobbnak néz ki a kijelző fehér színnel, szerintem a sötét "kicsinyít" :D
2013. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésképpen, de aki lepontozta az első kérdést az akár le is írhatná a véleményét, segítsünk eldönteni hogy fekete vagy fehér legyen! :)
2013. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 21:18

Aki applehater az úgyis lepontoz, Tudod a kis nyomingerek, ne foglalkozz vele.


Nekem volt olyan tervem, hogy lecserélem a telefonom (htc) fehérre, de aztán elvetettem az ötletet. Nekem tetszik a fehér i5, de a 4-4s nem.

A korlátoltakkal meg akik szerint ez nőies nem kell foglalkozni. Ők használják? Nem! Akkor meg minek érdekeljen a véleményük?

2013. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem régebben (1éve) fehér iphone 3ds-em volt fehér senkise mondta h nöises .és nekem is a fehér jobban tetszik :D és szerintem se nöies
2013. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3gs -.- :D
2013. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igazából most már olyan tokot veszel rá amilyet csak akarsz, szóval szinte tudod változtatni a színét:) amúgy szerintem is sokkal szebb a fehér, bár én lány vagyok, de van egy fiú ismerősöm akinek fehér ip 5je van és a srác egyáltalán nem homokos vagy ilyesmi... :D bátran vedd meg a fehéret! ne érdekeljen mások mit mondanak:)
2013. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!