Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyem meg most az iPhone...

Vegyem meg most az iPhone 5-öt vagy várjak az 5S-re?

Figyelt kérdés
Nagy különbségek lehetnek majd a kettő között?

2013. márc. 6. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt még senki nem tudja előre. Én az iPhone 5-ösömmel elvagyok, mint a befőtt, olyan gyors, mint a villám, soha nem akad meg, bár az előző iPhone 4-gyel sem volt problémám soha. Én mindenképpen megvenném most az iPhone 5-öt!
2013. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
simán fél év még.
2013. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkumulátorral nincs gond? Mennyit bír ki? Nálam délutánonként wifin menne, délelőtt meg max 3G-én.
2013. márc. 6. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen telód van most. ahogy az első mondta, gyors, de pl a 4-el se volt baja, és mint i4 tulaj, ezt én is megerősítem, és az 5-től nem lepődtem meg annyira, szóval talán az 5S az valami nagyobb újítást hozhat pl a 4 vagy 4S-hez képest. Viszont ha mégsem lesz az se nagy durranás, akkor még mindig tudnál venni 5-öt, csak valamennyivel olcsóbban. Szóval szerintem megéri várni.
2013. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Állítólag még ebben a hónapban legördülhetnek az első 5S-ek a Foxconn futószalagjairól! Az 5S-t az 5-ös futószalagján fogják gyártani, szóval elvileg nem fog változni a kinézete, inkább a hardverre mennek rá almáék. Szerintem a SGSIV után nem sokkal jön az 5S is. Én most éppen egy S3-at használok, előtte i4-esem volt, előtte meg 3GS. Szerintem ha az Xperia Z és a SGSIV nem győz meg, akkor visszatérek az almához egy 5S-el.:)
2013. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkumulátor, ha nagyon igénybeveszed: pl.: egész nap játszol vele, videót nézel rajta, akkor fél nap alatt lemerül. Viszont, ha csak telefonálsz vele és sms-ezel, akkor kibírja akár 3-4 napig is.
2013. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy régi Nokiám van, érintős.
2013. márc. 6. 21:16
 8/12 anonim válasza:
szerintem megéri várni... JÚNIUS felé jön ki az 5S nem ebben a hónapban.. 4 magos proci lesz benne nem 2 magos mint az 5 ben. 1.5gb ram ha jól emlékszem. az hardwareileg birni fogja elég rendesen főleg h nem szakad bele az oprendszerbe mint a droidok :)
2013. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nem azt mondtam hogy már most márciusban, vagy áprilisban megjelenhet, hanem hogy elvileg már ebben a hónapban legyárthatják az első fejlesztői/bemutató darabokat.
2013. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vedd meg az iPhone 5 öt , elektronikai eszközökkel nem érdemes várni , mindig fog kijönni újabb és újabb , én boldog vagyok az iPhone 5 ömmel , de annyit megjegyeznék ,hogy az előzők nagy marhaságokat írnak :) senki sem tudja (csak az apple-> tehát ők sem tudják) ,hogy mikor adják ki a telefont , hogyan fog kinézni , hogy mi lesz benne csak akkor amikor bejelentik , kb évente szoktak új telefont bemutatni ez alapján számolj (szerintem nem éri meg várni)
2013. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!