Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vásárolni,...

Telefont szeretnék vásárolni, Samsung galaxy s3 és Samsung note2 közül választanék, van-e különbség a két telefon között?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegettem ugyanaz a kettő, méretét eltekintve, illetve az új LTE "modell" miben különbözik a "régitől"?

Esetleg tapasztalatokat is várok a telefonokkal kapcsolatban.



2013. márc. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az LTE modell 4G-s vagyis 100Mbit/s sebességre is képes.
2013. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, nincs különbség, a kettő teljesen ugyanaz, csak poénból forgalmazzák külön készülékként... :DDD
2013. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mind2 szinte ugyanaz belsőleg. A Note 2 szélesebb mint az S3.

Javaslom menj be egy kereskedésbe és fogd kézbe a készüléket. Amelyik jobban kézre esik és szimpatikusabb azt vedd.

Nekem Note 1-em van így a Note 2-t ajánlanám. :)

2013. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tothrichard1 válasza:
43%
Note 2 om van ajánlom. S3 at nem ismerem. nekem pl nagyon bejön note2 5.5 os kijelzöje. Foliát vegyél a note 2 kijelzojere. Ja es a note 2 be mini sim kell ezenajd ne lepodj meg. Nezd meg a neten h hol kell korbevagni es vagd korbe olloval.
2013. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!