Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S Advance...

Szabesz7 kérdése:

Samsung galaxy S Advance problema?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Miert van az illetve hogyan lehetne korrigalni azt,hogy van 2db a fent emlitett telefonbol az egyik t-mobiles 2.3.6 op rendszerel a masik egy függetlenitett 4.1.2 androidos. A gond az h az utobbi aminek gyorsabbnak kene lennie erezhetoen lassabb pedig meg ramot is szabadit fel a jelly bean es meg is sokkal kevesebb a felhasznalhato meg ugy is h kb negyede a rajta levo progik mennyisege. Vki aki ert hozza ez miert lehet? (bocsi az ekezetek illetve helyesiras miatt telorol irok)



2013. márc. 9. 07:52
 1/4 Vortrex ***** válasza:

4.1.2-es készüléken Beállítások > Eszköz névjegye > Alapsáv verziója: az utolsó három betűt mond meg.


Gyárilag 100Mb-tal több ramot enged használni, viszont többet is eszik belőle mint a 2.3.6-os, de ennek nem szabadna feltűnnie.

Amúgy próbáltad már újra indítani? Ezeknek a mobiloknak valami mindig az agyára megy, ami belassítja őket...

2013. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4.1.2-nel az utolso harom betu az LPZ..ez mihez kell? Nem jo verziot tettek ra? Ujrainditast nem probaltam meg mert eleve kikapcsolt allapotban kaptam meg.
2013. márc. 9. 10:25
 3/4 Vortrex ***** válasza:

Ha LPZ, az teljesen jó. (csak azért kérdeztem, mert van hozzá LPY-os verzió is, ami kicsit bugos)

Ha viszont most kaptad meg, akkor még nem okozhat nagy gondot egy gyári visszaállítás. Le merem fogadni, hogy rárakták a 2.3.6-os verzióra a 4.1.2-est és nem resetelték le, amitől most hülyén viselkedik.


Kapcsold ki, majd indítsd el így: Hangerő Fel + Home + Bekapcsoló gomb, majd válaszd ki a bekapcsoló gombbal, hogy Wipe data/factory reset és Wipe cache partition. Utána reboot system és ha elindul elvileg orosz lesz, de az első kérdése a nyelv beállítása lesz, ott állítsd magyarra.

2013. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget. Sima ujra inditas utan beallt es egy teszt alapjan mindjart +30% tobblete van a 2.3.6hoz kepest..igy mar jobban tetszik.
2013. márc. 11. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!