Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia sola, vagy lumia 620?

Xperia sola, vagy lumia 620?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Sola, android, 8gb + microsd és design.
2013. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Értelemszerű hogy a Sony.
2013. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lumia.

De próbáld ki mindkettőt és meglátod a különbséget.

2013. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A sola -t kipróbáltam, és szar. a 620 -tól csak a wp miatt félek, mivel elég kevés app van rá, és ha amellett döntenék, kellene egy mp3 lejátszó is, mert minden wp -s telónak szar a hangja fülessel. Így nem is tudok dönteni, mert mind2 szar.
2013. márc. 9. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Lumiára minden kis szarért bankkártyával kell fizetni és egy rakás szar op.rendszer fut rajta sajnos.
2013. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen lumia 620 én egy hete vettem tökéletesen meg vagyok vele elégedve mind a rendszerrel(véleményem szerint jobb az androidnál, pedig használtam már mind kettő)mind a telefonnal(gyorsan reagál mindenre).És az sem igaz hogy csak bankártyáról lehet fizetni mert a telenornál a marketen vett alkalmazásokat ki tudják számlázni.
2013. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kevés az app?? 150 ezer app nem elég rá? Minden fontos app elérhető, és ami hiányos, az idén elérhető lesz.

Rakás szar?? A leggyorsabb és a legstabilabb oprendszer a WP7 és a WP8. Nem laggol, nem fagy. Csak benne van a nevében a Windows, és ezért neked is be kell állnod a fikázók sorába.

Mielőtt bárki bármit fikáz...próbálja ki élőben.

És a Lumiának durvább hardvere van a Sola-nál sokkal, plusz most dobták piacra, így 18 hónap szoftveres támogatása van. A Sola pedig idén kapvalamit és csók vége.

2013. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem vontam kétségbe a wp sebességét, mert tudom, hogy kegyetlen gyors. Nekem problémám a hang minőséggel van, mert elég "igényes" hallásom van.

Egyébként, lehet wp 8 -on warezolni? Vagyis inygen beszerezni a fizetős appokat? Mert ha nem, akkor valszeg az van mint ios -nél, hogy ami ingyenes droidon, az fizetős a wp -n, kihasználva azt, hogyha kell az a program/játék úgy is megveszed.

2013. márc. 9. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb wp appnál van fizetős és ingyenes változat is. Az ingyenes csak annyiban különbözik, hogy vannak reklámcsíkok, amik egyáltalán nem zavaróak. A legtöbb fizetős pedig 3-500 forint.

Az a füles amit adnak a lumiákhoz, lehet, hogy fos, de ha igényes vagy, úgysem azt használod.

Én friss wp használó vagyok (1 hónap) és állítom, hogy a legjobb döntés volt. Warezolni nem lehet tudtommal, csak a piactérről telepíteni. De nincs is rá szükség, a warez maradjon meg a csóró droidosoknak.

2013. márc. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is eldobtam a gyári fülesemet, és vettem helyette egy jó fülest.

Ha unlockolod, akkor lehet rá appot/játékot tenni. De ha a netről eredeti játékot szedsz le és felteszed a memoria kártyára, akkor a piactéren keresztül telepítődik...ennek pontosan nézz utána, csak olvastam valahol. Wp7 user vagyok.

2013. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!