Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonok közül melyik...

Gabesz077 kérdése:

Okostelefonok közül melyik gyártó telefonjaiban a legerősebb GPS vevő?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Jel stabilitás és gyorsaság szempontjából a sorrend :

iPhone

Nokia

Sony

Samsung

kínai vackok

2013. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én a leírtakkal vitatkoznék. Az én HTC-m van, hogy gyorsabban, van, hogy lassabban talál jelet a Nokiámnál. Nem a HTC miatt, a Nokia olyan, hogy mikor milyen a kedve. A haverom Samsungja mindkettőnél hamarább fogja. Szóval ez így baromság, amit az első írt. A kérdés se jó, ugyanis leginkább típustól és nem márkától függ.
2013. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nagy átlagot írtam, viszonylag új telefonnál.

Hibás vagy ezeréves készüléknél természetesen másképp alakul.

2013. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor úgy kérdezem, hogy melyik az a konkrét típus aminek elég erős a gps vevője? Mert a gps vevőről nem igen szoktak infókat írni a telefon leírásánál, de ha írnának se érteném.
2013. márc. 11. 10:41
 5/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem az új telefonok közül középkategóriától mindnek jó, folyamatosan fejlődnek, legyen az egy nagyobb vagy akár egy ismeretlenebb márka. Az összesnek ugyanaz a belseje, ugyanazzal az olcsó alkatrészekkel.
2013. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:

Nálam a tapasztalati sorrend:

- kínai vacak (nagyon gyors és pontos, épületben is)

- iPad (lassú, épületben nagyon pontatlan)

- Nokia (nagyon lassú, nagyon pontatlan, szabadtéren is)

2013. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!