Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber aktiválása deaktiválás...

Viber aktiválása deaktiválás után (ugyanarról a számról) hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap délután deaktiváltam a VIBER accountomat, mert nem mentek át a fotók már egy ideje és azt gondoltam megoldásnak, hogy deaktiválom, majd újrarakom.

Rossz döntés volt, mert azóta nem tudom újraaktiválni.

Már töröltem az alkalmazások közzül, majd letöltöm a VIBER-t, de nem kapom meg a kódot.

Már egy napja szenvedek vele.

Megpróbáltam már úgy is, hogy a telefont rátettem a laptopra, ott azt látom, hogy fent van az alkalmazás. Próbáltam uninstallal, de úgy sem akarja.

Az egyik ismerősöm látja, hogy fent vagyok a VIBER-en, de ha ír nekem, nem kapom meg, ha hív, nem látom a hívást.

Segítsetek kérlek, volt már valakinek ilyen gondja?


Hogy oldjam meg???

Már a viber.com-nál is próbálkoztam, olvastam a problémákat, de nem találtam rá semmit...


Előre is köszönöm.



2013. márc. 10. 12:24
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

1. Sms-ben megkaptad az aktivàlò kódot. Telepìtèsnèl beìrod (vagy beàllìtàsok, activate)

2. Ha nem tudod, neten keresztül felhìvható a viber (ingyen) ès bemondja a gè angolul a kódot

2013. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a gondom, ahogy írtam is fent, hogy nem kapok kódot.

Tudsz segíteni hogy tudom felhívni őket?

2013. márc. 10. 14:26
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Most nem fogom ezèrt leszedni ès visszarakni.

Amikor ùjrarakod, akkor jön a rèsz, hogy aktivàld. Ott keress olyan rèszt h nincs meg a kód ès felhìvod a vibert (alap angol elèg a müvelethez)

2013. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


Please try removing Viber, wait 24 hours, reinstall and try again (make sure you try both the SMS and the automated call options). If this doesn't help, contact our support team at [link] and give them the details of the problem.


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

=======================

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Kérjük, próbálja meg eltávolítani Viber, várjon 24 órát, újra és próbálja újra (győződjön meg róla, próbálja ki mind az SMS-t és az automatikus vételi opció). Ha ez nem segít, lépjen kapcsolatba ügyfélszolgálatunkkal a [link] és megadni nekik a részleteket a problémát.


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Thanks,

Viber

2013. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!