Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meddig lesz az...

Szerintetek meddig lesz az xperia z a legjobb telefon (már ha egyáltalán az a legjobb most)?

Figyelt kérdés
Ugye jön majd nemsoká az S4. Vajon az jobb lesz, mint a Z? Vagy jön valami erős Nokia esetleg HTC? Engem személy szerint lenyűgöz a Z teljesítménye, még ha a kinézetre nem is jön be a sony. Lehet, vagy érdemes ennél jobb telefont csinálni? Ez a gyártóknál már csak egy verseny, hogy minél több mag minél több ram... Van erre igény, vagy ki tudjuk egyáltalán használni?
2013. márc. 10. 17:15
 1/1 dirtboy ***** válasza:

szerintem az s4 jobb lesz.

szintén full hd lesz de már változtatnak az oled pixelein plusz a nagyon nagy pixelsűrűség miatt szerintem egyébként is meszűnek a fehér színnél a pontok.

hardverileg nem hiszem hogy gyengébb lesz,a processzora 8magos lesz és 1,8 vagy 2Ghz.

mondjuk 8magnak tényleg semmi értelme.

valamint vezeték nélküli tölthetőséget lehet majd hozzá venni.

bár ezzel bajba vannak kicsit mert a legjobb technikát levédette az alma.


egyébként most is van jobb mint a Z pl az asus padfone 2

benchmark teszteken veri a z-t annyi hogy nem full hd a kijelzője meg nem 5ös hanem 4,7es viszont super ips+ és nem tft.

2013. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!